Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

http://www.sport-fm.gr/article/allou-ksekinise-allou-teleiwse/741533

 

αυτό δεν είναι τίποτα εμένα στο τοπικό της ομάδας μου στην πόλη μου μια χρονιά πριν παίξω εγώ , ξεκίνησαν να πάνε σε εκτός έδρας αγώνα και στα μέσα της διαδρομής είδαν το πούλμαν της αντίπαλης ομάδας με κατεύθυνση προς την Κάρυστο Το σταμάτησαν και διαπίστωσαν ότι ο αγώνας τελικά δεν ήταν εκτός και γύρισαν όλοι στην Κάρυστο για την διεξαγωγή του αγώνα 

 

ναι αλλα δε σου κοψαν τον αγωνα στη μεση ....

Link to comment
Share on other sites

αν ήταν μπάσκετ και κρινόταν το ματς στον πόντο θάπρεπε να πάνε τραπεζούντα

(από τα τελευταία κρύα γυμνασιακά ανέκδοτα)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οι εργασίες για το γήπεδο ξεκίνησαν... 

Αν τηρηθεί ο χρονικός προγραμματισμός θα πρέπει ο ναός να είναι έτοιμος για τη σεζόν 2015-2016, οπότε και θα γίνει το μεγάλο "come-back"...  :mrgreen:

 

2epm4wk.jpg

Edited by Panos_
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν υπάρχουν μόνο στην Ελλάδα "χοντρο - μουσάτοι" που τα σαρώνουν όλα για την κονόμα και επειδή το εμπορευματοποιημένο ποδόσφαιρο με το τσάμπιον λιγκ θα φέρει την καταστροφή του ποδοσφαίρου με τους τερατο - αθλητές και για άλλα πολλά που καταστρέφουν το ομορφότερο άθλημα , μπράβο στους ποδοσφαιριστές της Σαντατέρ Μήπως και ο κόσμος ξυπνήσει πριν υπάρχουν στην Ελλάδα μόνο ο γαύρος και στην Ισπανία Ρεαλ Μπαρτσελόνα και κανα δυο ομάδες ακόμα για ξεκάρφωμα  

 

http://www.avgi.gr/article/1777015/ispania-apergia-stin-omada-tis-santater-video-

Link to comment
Share on other sites

Οι εργασίες για το γήπεδο ξεκίνησαν... 

Αν τηρηθεί ο χρονικός προγραμματισμός θα πρέπει ο ναός να είναι έτοιμος για τη σεζόν 2015-2016, οπότε και θα γίνει το μεγάλο "come-back"...  :mrgreen:

 

 

 

 

να προσεχει να μην καψει πολυ πετρελαιο το μηχανημα :shock:

 

οργασμος εργου βλεπω.......ξεπερασε και το δελτα φαληρου ο προεδρος σας :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Το εργοτάξιο έχει στηθεί με τέτοιο τρόπο ώστε να μην ενοχληθεί καθόλου το τοπικό οικοσύστημα...

Δεν την πατάμε εμείς! Τα έχουμε σκεφτεί όλα!

Link to comment
Share on other sites

τι ασχολειστε ρε συναδερφοι?πανε οι καλες εποχες που βλεπαμε παιχτουρες!τι να πρωτοθυμηθω

βαλντεραμα-σιφο-φραντζεσκολι-χατζι

αντε πειτε και σεις αλλα ΔΕΚΑΡΙΑ να αναπολησουμε

Link to comment
Share on other sites

το χειρότερο patsel είναι ότι ούτε πλεον στις μικρότερες κατηγορίες δεν υπάρχουν δεκάρια Εχει αλλάξει τόσο το ποδόσφαιρο που πλέον δεν βγαίνουν δεκάρια ούτε στα τοπικά Βλέπω την τελευταία ομάδα μου να έχουν σταματήσει συμπαίκτες μου με τεχνική , τρίπλα και μακρινή μεταβίβαση (στυλ Δομάζος ή τελευταία Τσάρτας ) και πλεον στην ομάδα δεν υπάρχει ούτε για δείγμα νέος παίκτης με τέτοια στοιχεία Το τελευταίο δεκάρι από Ελληνες παίκτες με αυτά τα χαρακτηριστικά ήταν ο Τσαρτας , μετά το χάος Τώρα  βλέπουμε μηχανάκια ,μπορεί κάποια από αυτά να κάνουν υπέροχα πράγματα , αλλά ρε γαμώτο δεν είναι το ίδιο Εγώ προτιμώ να βλέπω  τον Κρόιφ και όχι τον Μέσι ας πούμε για παράδειγμα Ο πρώτος είναι ζωγράφος ο δεύτερος μηχανή 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

τσαρτας με αριστερο ποδι διαβητη.ηξερε πολυ μπαλα και το απεδειξε και στη σεβιλλη.

ριβαλντο-ζινταν-ντεκο

για το μεσι θα διαφωνησω george.δεν ειναι μηχανακι.για μενα ειναι ανωτερος του κροιφ

Edited by pantsel
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.