Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Μπορεί να ξεκίνησε από centerback το 2003(; )  στον Ajax, να κατέχει δηλαδή την θέση αλλά είναι πολύ αργός (έτσι όπως είναι σήμερα) για αυτή τη θέση....

 

Όσο για το φαουλ, θυμήσου τους 3 παίχτες της Βενφίκα που κάνουν τείχος αριστερά από το τείχος του ΠΑΟΚ δηλαδή στην ουσία μπροστά στην γωνία που κάλυπτε ο Γλύκος, με αποτέλεσμα να μην βλέπει καθόλου την πολύ καλή εκτέλεση... :(

Edited by Faethon11
Link to comment
Share on other sites

Αστο, η εκτελεση ηταν αριστουργημα.

Και να εβλεπε ο Γλυκος δεν το εβγαζε με την καμια...

Δες μονο ποσο αποτομα παιρνει καμπυλη η μπαλα και κοβει προς τα κατω μολις περνα απο τα κεφαλια του τειχους.

Σκαφτο με φαλτσο... Τι να λεμε τωρα...

Link to comment
Share on other sites

αι φιλιαι δυναμεις υπο τον στρατηγον  Σκορδο...

 

ανθιστανται επι των επαλξεων των τετιμημενων...θεσεων   του γηπεδου χαριλαου...

 

ανθισταμεναι κατα  του στρατηγου Κρομμυου

 

[επομενον πολεμικον  ανακοινωθεν περι τας 15.00]

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

εγώ είδα στο ΠΑΟΚ να λείπει ο Τζιόλης που πολλοί άμπαλοι θεωρούσαν ένα παίκτη που κατάπιε μπαστούνι Το παλικάρι μπορεί να μην είναι ο μπόλτ από ταχύτητα αλλά βλέπει γήπεδο , περνάει πολλές κάθετες μπαλιές και προσπαθεί στο βαθμό που μπορεί Γενικά για εμένα κάνει καλή δουλειά στο κέντρο Δεν κατάλαβα τι περισσότερο κάνουν οι ξένοι που ήρθαν στην θέση του

Link to comment
Share on other sites

παιρνουν τα λεφτα και τα μοιραζονται με τους μανατζερ που τους προωθουν,φιλε george

εγώ το ξέρω το θέμα είναι ότι ο κόσμος παίζει το παιχνίδι τους σαν κουτορνίθια ακούγοντας και διαβάζοντας δημοσιεύσεις στημένες Αν κάτι δεν κατηγορώ το χοντρό είναι ότι δεν πέφτει κώτσος σε τέτοια παιχνίδια Για τον Σαββίδη φοβάμαι ότι τον πιάνουν κορόιδο

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις, εγώ δεν ασχολούμαι καν με στοίχημα κλπ… αλλά αποτελέσματα σαν αυτό δεν στέκουν με την καμια…

Μπας και η απάντηση είναι στο στοίχημα ? ή να παραμένει το ενδιαφέρον σε κάποιο «πρωτάθλημα» που δεν υπάρχει πια?

Link to comment
Share on other sites

όπως είπα είμαι ασχετος με το στοίχημα....

αυτό το ΑΠ 150 σημαίνει ότι αν κάποιος βάλει 100.000 στο 0-3 θα πάρει 15.000.000?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.