Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

 

Δεν γνωρίζω με ποιο τρόπο  κάποιοι ( μανιατης, κατσουρανης, μανωλας, αθανασιαδης ) θα βρεθούν το καλοκαίρι συμπαίκτες στην εθνική

Σε πληροφορώ ότι σε αγώνα τοπικού αλλά και όταν ήμουν επαγγελματίας είχα ανταλλάξει και χειρότερα από αυτά που είπαν οι διεθνείς με φίλους μου αντίπαλους παίκτες ,και τότε αλλά ακόμα και τώρα παραμένουμε φίλοι ίσως πιο καλοί από ότι με άλλους Και σήμερα κάθε τετάρτη που παίζουμε με τους παλαίμαχους το ίδιο γίνεται αλλά το βράδυ μπορεί να τα πιούμε παρέα Το ίδιο ισχύει και με τους διεθνείς Οταν είσαι στο παιχνίδι είσαι άλλος άνθρωπος από αυτόν εκτός του γηπέδου  αυτό είναι θεμιτό αν δεν ξεφεύγει από τα όρια , κάτι που γίνεται με τους οπαδούς όταν μάλιστα καίνε και περιουσίες ή ασκούν βία με επακόλουθα σαν το περιστατικό στην Λαυρίου με τον νεκρό Παναθηναικό  

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Τι σούτια έφαγε αυτό το "παληκάρι"  στη φυσούνα από τον Μανωλά.

 

Οι πιο θρασύδειλοι οπαδοί στην Ελλάδα μακράν..Τους θυμάμαι ακόμη το 97 όταν ήρθαν με φέρετρο 4000 ατομα (μετα την λήξη ματς)  στο Χαριλάου αφού ο Θεός είχε π'εσει για πρώτη φορά στην Ιστορία του

 

250-300 ατομα περιμέναμε πίσω + τα άτομα από τις πολυκατοικίες, λεπτομέρειες να μην λέμε, αλλά πιο δειλός πεθαίνεις....

 

τους έχω δεί βέβαια μπουλούκι να την πέφτουν σε έναν και να μην δείχνουν κανέναν οίκτο, ασχετα αν αυτός που την πέφτουν δεν έχει καμία σχέση με σκληροπυρηνικούς...

 

Εύχομαι τα καλύτερα στην Αθήνα...

 

Υ.Γ. Το ρεκόρ καθόδου δεν θα το "σπ'ασετε"

Link to comment
Share on other sites

imhotep εδω ειναι ποδοσφαιρικο τοπικ. Για τα πολιτικα υπαρχει αλλο.

τουλάχιστον αφού το "διδάσκεις" πρόσεχε τι γράφεις

 

 

αν δεν εχεις τις ψηφους τους δεν  βγαινεις ουτε...δημοτικος συμβουλος στην πολη.

 

Μην λησμονησουμε κιολας τις συνεχεις διαγραφες χρεων του (μ)παοκ εδω και πολλα χρονια χωρις να εχει τηρηθει ο νομος για υποβιβασμο στην 3η κατηγορια.

σε 11h 14' altsheimer?  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

Τι να πιασεις και τι να αφησεις απο το χθεσινο παιχνιδι

Σαν Αρειανος, ακομα δε μπορω να καταλαβω ποια απο τις δυο φαρες ειναι η πιο σιχαμενη

Δεν ειναι τυχαιο εξαλλου που αποκαλουνται χρονια "γαυρου του βορρα" οι παοκτσηδες...

 

Απο τη μια χαρηκα που λουστηκανε οι γαυροι αυτα που κανουν ανενοχλητοι σε οποιον γουσταρουν κατω στην εδρα τους, απο την αλλη με λυπη διαπιστωσα οτι οι υπερμαχοι της "καθαρσης" εφαρμοσαν χειροτερα μετρα απο αυτα του γαυρου, μονο και μονο για να τον νικησουν. Γιατι δυστυχως μονον ετσι θα εχανε ο γαυρος, οχι παικτικα, στο τραμπουκο.

 

Αν και οπαδικα ο μαρασμος της ομαδας μου θα εχει ασχημες συνεπειες για τη νεα γενια, παρολα ταυτα, χαιρομαι που δε θα γεννηθουν νεα ορκ στις ταξεις μου.

 

Περιμενω να δω την τιμωρια του μπαοκ για τα χθεσινα εκτροπα, οπως επισης ευελπιστω να νιωσουν οπως ενιωσα κι εγω οταν εφυγα απο το ΟΑΚΑ με σκυμμενο κεφαλι απο το χαμενο τελικο, για να επιστρεψω ηττημενος μετα απο 7 ωρες ταξιδι σε πουλμαν, στις 24 Απριλη 2010...

Link to comment
Share on other sites

Γράφω στα πεταχτα από κινητό..

Για τους γαυρους ένα έχω να πω.. Καλα τους κάνανε έτσι πρέπει μέχρι να γίνουν άνθρωποι. Τέλος.

Περιμενουμε την κάθοδο από τα παοκια αν και με τις ομάδες από Σαλόνικα ποτέ δεν είχαμε έχθρα πλην αγωνιστικής, σε γενικές γραμμές πάντα. Αν αποβάλλουν το κόμπλεξ δεν θα έχουν κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

για να επιστρεψω ηττημενος μετα απο 7 ωρες ταξιδι σε πουλμαν

όποιος δεν το έχει ζήσει, απλά δεν μπορεί να καταλάβει...

 

Εμένα που έτυχε επιστροφή από Ρώμη και από... Πυλαία.

Και στις 2 περιπτώσεις το πεντάωρο στο αεροδρόμιο και στο αεροπλάνο

και η άλλη από το παλατάκι στην Τούμπα.. (15km σκάρτα)

φάνηκαν πραγματικά... Οδύσσεια.

Link to comment
Share on other sites

χμ...κατι ακουγεται...λεει...

 

να γινει πρωτοκολλο αυθαιρετης καταληψης σε  θεση παγκου... κατα προπονητη...

 

μονο και μονο γιατι -επιμενει και - δεν παραιτειται....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.