Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Το πιο απίθανο σπικάρισμα που άκουσα είναι  από αυτό που είναι από κάποια ασιατική χώρα… Κίνα Κορέα δεν ξέρω..

Είναι η Αργεντινή του Μαρατόνα και ο σπίκερ δεν περιγράφει σχεδόν τίποτα….

Μόνο όταν ακουμπά την μπάλα ο Μαραντονα … αρχίζει… Μαρατόνα , Μαρατόνα….

 

Δεν υπάρχει άλλος παίχτης… τέλος…

 

Link to comment
Share on other sites

τους κορεατες ολους... κιμ...........δεν σκεφτόντουσαν να δουν νουμερο φανέλας.....

 

αφου οι ανθρωποι ηταν στιβικοι....οι περισοτεροι δεν ξεραν τι είναι οφσαιτ ...οι ιδιοι παρουσιαζαν στιβο ,ξεραν μονο στιβο , και τους στελναν σε αγωνες ποδοσφαιρου.....

και όμως στην ελλαδα ,του ότι δηλωσεις εισαι, τους παρουσιαζαν σαν τοπ, μεχρι προσφατα....

 

 

 ΥΓ χα χα ... εβαλες κινεζικη περιγραφή....οι ελληνες φλυαρουσαν 100 λεπτα και λεγαν όλα τα ονόματα, απλως ιδια, η λαθος, μαζι με ιστοριες γεωγραφιας,ιστοριας.....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΙΩΠΟΥΣΑΝ....οι αγγλοι σιωπουν συνηθως  ας πουμε ,όταν δεν εχει φαση...

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

Ελα Μαραντονα,..Ελα Μαραντόνα...χαχαχαχαχα Πόσο τον πλήρωναν τον τύπο?? Δεν υπάρχει λέμε...

 

Αύριο έχει ματσάρα Ισπανία-Ολλανδία... εκεί θα δούμε μπάλα πιστεύω... 

Το απόγευμα Καμερούν-Μεξικό, αν και το Μεξικό δεν είναι στα καλύτερα του...Αμφίρροπο...

 

Ρε τον Ιάπωνα, λέτε να κάνει χαρακίρι αμα δει το ρεπλέι για το πέναλτι?

Link to comment
Share on other sites

μπα.....θα φαει ένα σουσι παραπανω.......λαθος υπερ βραζιλιας δικαιολογειτε...

 

εγω βλεπω ισπανια  και το άλλο   χ

 

βαλτε τριλεπτο βιντεακι you tube  ''brasil 82-86 football''...λιγες φασεις  από μουντιαλ 82,86

Edited by savas76
Link to comment
Share on other sites

@ικαρε
 

ολα αυτα εχει σημερα?

πππποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο παλι αγκαζε θα παρει ο πεθερος την τηλεοραση
το μεσημερι θα παω να χαλασω την κεραια......

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω στα προαναφερθέντα και για το περίφημο "spray"...επόπτες πίσω απ'τις εστίες μπορεί να μην έχεις, αλλά spray για να μη κλέβουν ΕΚΑΤΟΣΤΑ οι παίκτες του τείχους για να το παίζει ο διαιτητάκος "αδέκαστος άρχων του αγώνα" ΕΧΕΙΣ! :rolleyes:

 
Αμ το άλλο, οι μούφα μορφασμοί και τα δάκρυα των παικτών στον εθνικό ύμνο λες και παρακολουθεί ο πλανήτης την απόβαση στη Νορμανδία!
 
Πραγματικά μ' αυτά που βλέπω λυπάμαι τους φουκαράδες τους Βραζιλιάνους πολίτες!Ούτε η Χούντα των συνταγματαρχών δε θα επέβαλε τέτοια καραγκιοζιλίκια...
Edited by Emporas
Link to comment
Share on other sites

http://www.enikos.gr/sports/242093,Kovontai_ta_gymna_sto_Iran.html

επιτρέπονται μόνο σφαιρικά αντικείμενα που μπορείς να κλωτσάς (κεφάλια κλπ.)

..

ΥΓ Inzaghi μη γίνεσαι dpap του αρη, ένα πείραγμα ήτανε

ναι όντως τα αισθήματά μου είναι φιλικά προς την ομάδα της οποίας τη φανέλα φόρεσα ως αθλητής

οπαδό όμως δε θα με έλεγα με τίποτα και είμαι κυρίως κόντρα στο φανατισμό (και γήπεδο δεν πάω)

εξ άλλου την "ψήφο" μου εδώ την απέσυρα όταν κάποιοι αποφάσισαν να μαγαρίσουν τη φανέλα με τη διαφήμιση της "ελληνικός χρυσός"

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

αρχισαν τα φαλτσα...

 

...Νισιμουρα ...... πεναλτινιο.............

ε τι περίμενες από κάποιον που τρώει σούσι......

 

http://www.sport24.gr/football/mundial/mountial_2014/Fun-zone/pshfoforia_htan_swstes_oi_apofaseis_toy_nisimoura_sto_vrazilia-kroatia.2841329.html

Edited by imhotep
Link to comment
Share on other sites

2 λογάκια για τα σημερινά...

Το απογευματινό Μεξικό-Καμερούν, ανάλαφρο πολύ...Ενας διαιτητής που λες και έπαιξε στοίχημα χ ημίχρονο ακύρωνε γκολ των μεξικάνων, αλλά πάλι καλά που θεία δίκη και πήραν τη νίκη στο δεύτερο...Μέτριο πολύ το Μεξικό καμία σχέση με την έστω συμπαθητική ομάδα που είχε κάποτε..Μέχικο μέχικο ράράρά...

Καμερούν απλά να συμπληρώνει τον όμιλο....

 

Πάμε στην πανδαισία...

Καλά δε το περίμενα δεν τους είχα δει τους Οράνιε, αλλά έχοντας αυτούς τους 4...(γιονγκ, σναιντερ, περσι, ρόμπεν) αναρωτιέμαι ποιος μπορεί να τους σταματήσει αν βρουν χώρους.. Η Ισπανία το πήγε καλά στο πρώτο (άσχετα αν προηγήθηκε με πέναλτι φάντασμα), στις αντεπιθέσεις οι Ολλανδοί τους έκαναν σουρωτήρι...

Καταπληκτικό πρώτο γκολ βαν περσι, τρομερό το τελευταίο ρόμπεν... 

Εκεί βλέπεις και το κύκνειο άσμα του Κασίγιας που στην κυριολεξία σερνόταν στο χορτάρι προσπαθώντας να βγάλει το μοιραίο...Για λύπηση πραγματικά...Ευχαριστούμε καιρός να μπει άλλος στον άσσο...

Δεν ξέρω που μπορεί να φτάσει αυτή η Ολλανδία αλλά μου άρεσε μπροστά πολύ...Η Ισπανία θα δώσει τον υπερπάντων αγώνα με την Χιλή....(είναι πολύ καλή μάγκες), αλλά κάτι μου λέει ότι θα ξαναβγούν τα φαντάσματα των λούζερς που είχαν κάποτε...

 

Σε λίγο ξεκινάει Χιλή-Αυστραλία... Προβλέπω άσσο με πολλά...

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.