Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Σκέτος ΕΜΕΤΟΣ η αναβολή όλων των αγωνιστικών για το συμβάν στο παιχνίδι του Εθνικού με τον Ηρόδοτο!

 

Όσο για τον θανόντα, οι φωτογραφίες του που κυκλοφορούν νομίζω τα λένε όλα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα αναβολή επ' αορίστου μέχρι να εξαρθρώσουν όλες τις ομάδες με τους αλήτες που πάνε στα γήπεδα για επεισόδια Μέχρι και έλεγχο στις θύρες  θα πρότεινα σε στυλ όπως γίνεται στα μπαρ και ας έτρωγα και πόρτα Να σταματήσουν να υπάρχουν στρατοί Αν και εγώ αυτό που θέλω δεν μπορεί πλέον να γίνει , δηλαδή πλήρη από εξάρτηση του εμπορευματοποιημένου αθλητισμού και επιστροφή στον μαζικό αθλητισμό Προς το παρόν η αναβολή θα μου επιτρέψει να κλείσω την Κυριακή αγώνα μεταξύ της τοπικής ομάδας της πόλης μου  και των παλαιμάχων της 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Κάνουν αναβολή μιας αγωνιστικής και λύθηκε το πρόβλημα της βίας μονομιας.. Και γαμω τους φωστήρες έχουμε σε αυτή τη χωρα. 100 χρόνια μνημόνια για να γίνετε άνθρωποι χρειάζονται

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να τιμήσουν την μνήμη του θανόντα έλεγε η ανακοίνωση νομίζω Ικαρε και όχι για να λυθεί το πρόβλημα Εγώ είμαι επίσης υπέρ της διάλυσης των συνδέσμων εδώ και τώρα και face control στις Θύρες των γηπέδων όπως ακριβώς γίνεται στα νυχτερινά μαγαζιά για να μην πω να μπαίνουν μόνο με κουστούμι όπως πήγαιναν στο γήπεδο όταν ο πατέρας μου ήταν πιτσιρικάς (το τελευταίο για αστείο το έγραψα) 

 

ένα βιογραφικό του Θανόντα όπου βλέπουμε (για όσους δεν το ξέρουν ) από πότε υπήρχε η φασιστική δράση της ΧΑ Εγώ τους ξέρω από το τέλος της δεκαετίας του 80 

 

http://news247.gr/eidiseis/koinonia/poios_htan_o_opados_toy_ethnikou_kwstas_katsoulhs_o_agwnas_toy_dipla_ston_temponera_kai_h_aristerh_toy_drash.3054896.html

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

1-1 o θρύλος , έπρεπε να μπει ο ντε Βιτζέτζι λίγο πιο γρήγορα Πολύ καλός ο Μαντούκα ενώ πολύ καλός γενικά ο τρόπος ανάπτυξης του Θρύλου Λίγο με τα οσφάιτ να πρόσεχε θα είχε κάνει το δεύτερο γκολ Δεν πειράζει έχει συνέχεια θα δούμε Καλή επιτυχία αύριο στον γαύρο 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Με τις ευχές μου η Μάλμε ν' αποδείξει ότι, δεν είχε άδικο ο ......προπονητής της!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.