Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Η πλάκα είναι ότι οι γαύροι νόμιζαν ότι θα νικούσαν....χαχαχαχαχαχα

Μίλησε κ ο καναπές, :P  μου αρκεί που για 3 min σας κόψαμε τα αίματα… :o 

Α,Α,Α,Α!!!! παίζει κ η ισοβαθμία 

 

 

Ξέρει κανείς πόσους "Σπάθες" έχει ο ολυμπιακός;;;;;

 

Μόνο για τον Παπουτσέλη δεν μας έχετε πει ακόμα  οι καναπέδες :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

κρίμα το πάλεψε ο Αποελ Δυστυχώς στην Κύπρο ήταν μαγικό παιχνίδι όπου με καμιά κλασική ευκαιρία η παρί και με 5 του Αποέλ έχασε το ματς στο 88 ' Βασικά ο ΑΠΟΕΛ μου αρέσει καλύτερα από το Ολυμπιακό αλλά δεν έχει τους παίκτες του Ολυμπιακού , το τόπι όμως το δουλεύει καλύτερα με την μια , όλη την ομάδα να αμύνεται και να επιτίθεται , με αλληλοκαλύψεις , με καλη κυκλοφορία της μπάλας Και βλέπω ότι ανεξάρτητα προπονητή δουλεύει το ίδιο μοντέλο παιχνιδιού . Ακόμα και η απουσία του Αντωνιάδη δεν στοίχισε Μια χαρά εγώ πιστεύω ότι έχει καλύτερη ομάδα από Αγιαξ και θα περάσει

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ΑΠΟΕΛ βρε Γιωργο σουρωτηρι τον ειχε κανει η Παρι εχασε τουλαχιστον 5 κλασσικες ενω οι Κυπριοι ζητημα να περασαν 5 φορες το κεντρο..

Σημερα τα σπουδαια sold out το γηπεδο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ιασονα

 

αφου  "συνήθως"... ερχεται αναποδα απο αυτο που πρβλεπεις

 

αρα

 

λες ...0-2

 

και...τσούπ...

το

 2-0... :smile: :-) :smile:

 

σωστός????

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

 

 

Μόνο για τον Παπουτσέλη δεν μας έχετε πει ακόμα  οι καναπέδες :ph34r:

Mας φτάνει που τον θυμόσαστε εσείς  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Το σκοράκι πάντως έρχεται, 189 ο Παναθηναικός και 189 ο γαύρος :P Αντε για μαζευτείτε μερικοί βάζελοι ακόμα να μαζευόμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ΑΠΟΕΛ βρε Γιωργο σουρωτηρι τον ειχε κανει η Παρι εχασε τουλαχιστον 5 κλασσικες ενω οι Κυπριοι ζητημα να περασαν 5 φορες το κεντρο..

Σημερα τα σπουδαια sold out το γηπεδο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

για χτες εντάξει ήταν ανταγωνιστικός,  αλλά είχε πρόβλημα στην δημιουργία ευκαιριών , ήταν όμως καλά στημένος ο ΑΠΟΕΛ και δεν ήταν παθητικός , ανέβαινε ομαδικά κάποιες στιγμές κυκλοφορώντας καλά την μπάλα  και  ανάγκαζε την Παρί να επιστρέψει ομαδικά και αυτό από μόνο λέει πολλά , γιατί φαίνεται ότι πλεον είναι υπολογίσιμη ομάδα

 

Μόνο εδώ στην Ελλάδα οι ομοεθνή τους   τους αγνοούν (ούτε ρεπορτάζ για Κύπρο δεν κάνουν τα κανάλια αντίθετα με τους Κύπριους που πάντα αναφέρουν το Ελληνικό πρωτάθλημα ) Εγώ όπως θα διάβασες ποιο πάνω αναφέρθηκα στον αγώνα στην Κύπρο (που πρέπει να ήμουν από τους λίγους Ελλαδίτες που είδα) , όπου την είχαν πατήσει την Παρι που δεν έκανε παρά μια κεφαλιά και ένα σουτ ενώ το ΑΠΟΕΛ είχε πληθώρα ευκαιριών και 5 κλασικές και έχασε με ένα απίθανο γκολ στο 88 ενός όμως παικταρά του Καβάνι 

 

Και Ικαρε το ΑΠΟΕΛ εχει πέντε φορές καλύτερη ομάδα από εσένα και τουλάχιστον άλλες τρεις κυπριακές είναι καλύτερες ομάδες από ΠΑΟ Πάντως και αυτοί υποθέτω και εγώ εύχομαι στον ΠΑΟ σήμερα να νικήσει πράγμα που μπορεί γιατί έχει μια ομάδα που φτιάχνεται και είναι καλή κατά στιγμές 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.