Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

τελικά είσαι κακούλης ...............Πάντως οι μικροί του γαύρου κέρδισαν 2-0 μέσα στην Μαδρίτη και εκεί είχε περισσότερα Ελληνόπουλα Δυστυχώς κάτι μου λέει ότι έχουμε ξεκινήσει κατρακύλα και στο ποδόσφαιρο εκτός από όλα τα άλλα σε αυτήν την χώρα Ελπίζω αύριο να μην επιβεβαιωθώ 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακός που όλοι αγαπήσαμε .

 

Αξιος :mrgreen:  πρωταθλητής στην Ελλάδα , άξιος καρπαζοεισπράκτορας στην Ευρώπη .

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει βρε συνάδελφοι και εγώ είμαι εξοργισμένος με τον ολυμπιακό και τον χοντρό , ειδικά τώρα που η ομάδα μου έγινε και αυτή εξαρτημένη για να μην πω παράρτημα , του γαύρου (Πανιώνιος) , για τα χάλια του Ελληνικού πρωταθλήματος , αλλά να μην γράφουμε και κακιούλες εκεί που δεν στέκουν Για τα δεδομένα του Ελληνικού ποδοσφαίρου μια χαρά είναι η πορεία του γαύρου τα τελευταία χρόνια και φέτος αν περάσει στο γιουρόπα θα είναι επίσης επιτυχημένη (άσε που θεωρητικά με αρκετές πιθανότητες μπορεί να συνεχίσει και στο ΤΣ λιγκ) Εγώ δεν στέκομαι σε ένα μόνο ματς για να κρίνω μια πορεία , εδώ η Ρομα έφαγε 7 στην έδρα της και αν περάσει στο γιουρόπα ή στο Τσ λίγκ θα είναι για μένα και φαντάζομαι και για τους οπαδούς της επιτυχημένη Αν εξαιρέσουμε αυτό το τελευταίο παιχνίδι που ο γαύρος δεν μπήκε στο γήπεδο , στα άλλα ήταν ανταγωνιστικός , που για μένα πρέπει να είναι το ζητούμενο για τις Ελληνικές ομάδες 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει να είμαστε αλτρουιστές αλλά όχι τόσο..........

 

Αλήθεια, τι σημαίνει "Ελληνική ομάδα";

 

1. Αυτήν που έχει έδρα στην Ελλάδα.

2. Αυτήν που έχει Έλληνα ιδιοκτήτη.

3. Αυτήν που έχει Έλληνες παίχτες.

4. Αυτήν που έχει Έλληνες οπαδούς.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με ήττα από Μάλμε πάει σπίτι του και αποκαταθίσταται η τάξη. Εύχομαι καλή επιτυχία στους Σουηδούς

Link to comment
Share on other sites

το 4 ειναι μπηχτή για κάποια κυπρικαή ομάδα που λεέι πάντα  ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΘΕ???

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν εννοείς Ακη το ΑΠΟΕΛ ,εγώ και στα τρια ματς που έδωσε στην Κύπρο υπήρχαν περισσότερες Ελληνικές σημαίες στις κερκίδες από ότι σε όλα τα Ελληνικά γήπεδα που έγιναν Ευρωπαικοί αγώνες μέχρι και σήμερα για φέτος 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.