Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Σιγά βρε Τέντ . Στο Καραισκάκη , οι αστυνομικοί , δεν σηκώνουν τα μάτια στον Πρόεδρο ...

 

Αυτό μόνο? Αν δεν κάνω λάθος ο υπεύθυνος ασφαλείας του προέδρου είναι πρώην αρχηγός της ΕΛ.ΑΣ. Μετά ψάχνονται γιατί δεν συλλαμβάνεται κανείς. Εδώ υπάλληλος της Ιντρακόμ πέταξε πέτρα στο πούλμαν του μπασκετικού ΠΑΟ, τον έπιασαν και μετά? Τίποτα, απολύτως φυσιολογική εξέλιξη. Το κράξιμο να πέφτει, ορθότατα, αλλά από αυτό το σημείο μέχρι να μείνει η γυναίκα του Φινμπόγκασον χήρα έχει μεγάλη διαφορά. Για τη βία δεν υπάρχει άλλοθι, όποιος ασπάζεται τέτοιες αντιλήψεις με τις υγείες του. Θα το βρεί μπροστά του αργά ή γρήγορα.

Edited by CHOUTOS
Link to comment
Share on other sites

έτσι κι αλλιώς ο φανατισμός ως κάλυμμα της έλλειψης προσωπικότητας θα υπάρχει πάντα

εδώ αν μπουν τζιχαντιστές με πολυβόλα σε γήπεδο θα τους περάσουμε για φιλάθλους

..

τι να λέμε τώρα

..

βέβαια το λέω εγώ που ως πρώην αθλητής δεν είμαι φανατικός και διέγραψα εξ αιτίας μιας διαφήμισης σε φανέλες και την προτίμησή μου σε κάποια ομάδα  :mrgreen:

post-54574-0-17292600-1448191748.jpg

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς που αναβλήθηκε , όχι γιατί θα έχανε ο γαυρος, αφού όλοι ξέρουμε ότι θα χειμίζοταν τον βαζελο   κ θα του έριχνε 3-4 για πλάκα,  αλλά γιατι απόλαυσα το ell clasico  άλλο επίπεδο ποδοσφαίρου κ άλλο επίπεδο κερκίδας από τα δικα μας . τελικα είναι θεμα παιδειας

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς που αναβλήθηκε , όχι γιατί θα έχανε ο γαυρος, αφού όλοι ξέρουμε ότι θα χειμίζοταν τον βαζελο   κ θα του έριχνε 3-4 για πλάκα,  αλλά γιατι απόλαυσα το ell clasico  άλλο επίπεδο ποδοσφαίρου κ άλλο επίπεδο κερκίδας από τα δικα μας . τελικα είναι θεμα παιδειας

Μήπως (μια σκέψη κάνω) ήταν στημένη η όλη φάση ώστε να απολαύσουν οι φίλαθλοι το αυθεντικό clasico???

 

 

έτσι κι αλλιώς ο φανατισμός ως κάλυμμα της έλλειψης προσωπικότητας θα υπάρχει πάντα

εδώ αν μπουν τζιχαντιστές με πολυβόλα σε γήπεδο θα τους περάσουμε για φιλάθλους

Που να τολμήσουν να μπουν σε ελληνικό γήπεδο? Θα τρομάξουν βλέποντας τους δικούς μας. (Οι δικοί μας είναι καλύτεροι, που λέει και το ανέκδοτο)

..

τι να λέμε τώρα

..

βέβαια το λέω εγώ που ως πρώην αθλητής δεν είμαι φανατικός και διέγραψα εξ αιτίας μιας διαφήμισης σε φανέλες και την προτίμησή μου σε κάποια ομάδα   :mrgreen:

Σε ποιό άθλημα παππού?

Edited by tetris
Link to comment
Share on other sites

και τα δυο παιδιά (Γκούμας και Πουρσανίδης ) καλά τα είπαν στην Αθλητική Κυριακή 

Link to comment
Share on other sites

και τα δυο παιδιά (Γκούμας και Πουρσανίδης ) καλά τα είπαν στην Αθλητική Κυριακή

Τι ειπαν; γιατι έβλεπα ΣΚΑΙ...

Ο Πανιώνιος Γιωργο αν εξαιρέσεις το χθεσινό καλα τα εχει παει και παιζει και μπαλιτσα καποια ματς που εχω δει

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

ποδήλατα (1968-70) θείο (εσύ ξανάρχισες..)

κάναμε κάτι διαδρομές διηγώντας τα να κλαις, που λένε: ανάβαση Χορτιάτη, Θεσσαλονίκη-Ασπροβάλτα κ.α.

μετά από κάτι διασχολικούς, μου πρότειναν να πάω στο κολυμβητικό στον αρη γιατί ο μπαοκ δεν είχε (τόοοτε!) και τα παράτησα...

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά βαζέλες. Αύριο μπορεί να χάσει ο Ολυμπιακός και να γελάσει το χειλάκι σας...

Υπομονή Παναθηναϊκοί. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.