Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

ο τερματοφυλακας  φυλαγε το ...δεξί  του δοκαρι.. :smile: :-)

 

στο  τειχος...ηταν  ενας και ενας  "μισός"...

 

http://www.sport24.gr/football/ellada/SuperLeague/souper-mats-sthn-komothnh-4-3-o-olympiakos-ton-panthrakiko.3803992.html

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

με ποια φανέλα θα είσαι απόψε Κωστάκη ?  ( το 1924 ο ολυμπιακός δανείστηκε την φανέλα της αρσεναλ  όπου κ παραμένει ακόμα με τα ίδια χρώματα )

Link to comment
Share on other sites

μας κατασκλαβώνετε με τα ωραια σας λογια κ ευχες.............έφυγα για  εξέδρα, εσείς στο καναπέ παλι υποθέτω ? ….έφυγα……   

 

  κ τα 2 δικα μου εργα ειναι                                                                                                                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ευχηθώ κατά αρχήν να περάσει ο Ολυμπιακός και με καλή απόδοση Από την άλλη σκέφτομαι αν αυτό θα είναι το καλύτερο αφού στο γιουρόπα λιγκ θα έχει περισσότερες ευκαιρίες για διάκριση Όμως όταν αγωνίζεσαι για κάτι γενικά στην ζωή πρέπει να βλέπεις ψηλά ακόμα και αν είναι ουτοπία Επομένως καλύτερα να περάσει στους 16 και το εύχομαι με την καρδιά μου και είμαι έτοιμος να πανηγυρίσω μαζί με τους γαύρους .Θα του κράζω από την Κυριακή και πάλι για τα εσωτερικά αλλά σήμερα θα γίνω γαύρος όπως γινόμουν σε αντίστοιχες περιπτώσεις Βάζελος , ΑΕΚ , Αρης και ΠΑΟΚ , Λάρισα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ανεπανάληπτος Κάκαλος  το είδα πρώτη φορά με την Μπάγερ 

 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.