Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

το έκανα αναγκαστικά γιατί μπορεί να μην μου άρεσε το έργο αλλά  μου άρεσε μια κοπελιά από τις συμμαθήτριες  .

 

Πάντως αν ήταν για καμάκι, θα πήγαινα ευχαρίστως...

ε ρε τι κανει το …νινι . εχει δικιο ο αλλος που ειπε  'ο αντρας παλευει 9 μηνες για βγει κ μια ζωη για ξαναμπει.'

Link to comment
Share on other sites

12494755_436304299907220_449514300213467

 

θα μπορούσα να γράψω στο παγκοσμιοποίηση αρκετά αρνητικά για το ποιόν  του Είναι ή ηταν (γιατί μια αμφιβολία αν πράγματι πέθανε την έχω )  από αυτούς που με έκαναν να βλέπω ανθρώπους με μεγάλους σταυρούς και να παίρνω δρόμο Ελπίζω ο θεός αν υπάρχει να τον κρίνει με επιείκεια Πάντως από το κόσμο που ζούμε δεν θα λείψει , το αντίθετο μάλλον 

993575_10208673654268233_180119982071243

 

Και να κλείσω ότι ο λόγος που έφυγα από το επαγγελματικό ποδόσφαιρο είναι γατί έβλεπα "Μάκαρους" πολλούς (ορίζιναλ είναι ένας και μόνο ) Επίσης Μάκαρους άλλου τύπου έβλεπα και στο υπόλοιπο επαγγελματικό χώρο και σαν μηχανικός όσο ζούσα στην Αθήνα Είναι ένας από του λόγους που έφυγα μακριά και που έγινα πολιτικά ότι έγινα Δυστυχώς οι τύποι αυτοί υπάρχουν παντού είναι πανταχού παρόν αλλά τουλάχιστον εδώ που είμαι δεν τους βλέπω από κοντά γύρω μου , δεν κυκλοφορούν ανάμεσά μας καθημερινά Τους αποβάλει με ένα μαγικό τρόπο η ίδια η τοπική κοινωνία  Ίσως το καλοκαίρι που και που ....

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

και θα συνεχίσω γιατί εξοργίζομαι αν και ένα στο εκατομμύριο είναι αλήθεια το άρθρο Αν άνθρωποι αυτού του τύπου εκθειάζονται , τότε δεν υπάρχει καλύτερη απόδειξη για την αλλοτρίωση σε όλα τα επίπεδα που χαρακτηρίζει το καπιταλιστικό σύστημα αξιών που ζούμε στην Ελλάδα 

 

 

http://www.gazzetta.gr/football/article/858207/enas-makis-psomiadis-mas-hreiazetai

 

 

και μετά ψάχνουμε για την εξυγίανση του εμπορευματοποιημένου ποδοσφαίρου ..... Δεν υπάρχει σωτηρία ... 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Το θυμάμαι το ματς Ε δεν το λες και παράγκα έχουν κάνουν οι Βάζελοι και χειρότερα ,  ειδικά σε εμάς στον Πανιώνιο , όργια Αν αναφέρεσαι στα πέναλτι ήταν δύσκολες φάσεις και για αυτό του Περσία για μένα ήταν αν και παίρνει την μπάλα , αλλά το τάκλιν είναι από πίσω που σύμφωνα και με το τότε και το τώρα ΚΑΠ απαγορεύεται Για τα αλλά ακόμα και μετά από τόσα χρόνια δεν έχω απόλυτη άποψη Αλλά τότε δυστυχώς άρχισε το εμπορευματοποιημένο ποδόσφαιρο σιγά - σιγά να βγάζει το τέρας μέσα του και από εκεί που βλέπαμε γήπεδα με οπαδούς και των δυο ομάδων και ατμόσφαιρα σαν  αυτήν , φτάσαμε στο σήμερα . Ειδικά στο γήπεδο του Πανιωνίου θυμάμαι να καθόμαστε τα χρόνια εκείνα και δίπλα - δίπλα οι οπαδοί

 

Πάντως ΠΑΟ ΟΣΦΠ και ΑΕΚ δεν πρέπει να μιλούν για παράγκες γιατί είναι οι εργολάβοι τους  

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.