Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Πανάθα μου,

αυτό είναι άλλο θέμα.

Επαγγελματίας είναι,

μπορεί να είναι γαύρος,

του δόθηκε η ευκαιρία,

περισσότερα λεφτά και έφυγε.

 

Δλδ εγώ θα έπαιζα μπάλα,

θα ήμουν στον πάοκ από μικρός λόγω γειτονιάς,

θα με ζητούσε ο Ηρακλής,

θα μου έδινε περισσότερα

και εγώ θα έμενα στον πάοκ???????

Link to comment
Share on other sites

Πήγε και για τα λεφτά, (αν και η διαφορά αμελητέα ), αλλά επίσης γιατί δεν μπορούσε να είναι ο Γιαννάκης πίσω από τον Γκάλη.....

Για τα λεφτά πήγε στο ΝΒΑ που έφαγε τα μούτρα του.....Για τα λεφτά θα πάει στην ΤΣΣΚΑ στον δρόμο του Παπαλουκά...

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτά τα λεφτά τι κάνουν , αν το ποδόσφαιρο δεν είχε τα τόσα πολλά χρήματα να ακολουθούν τα πάντα ίσως να ήταν και καλύτερο Πάντως το καλύτερο είναι η χρυσή τομή για ένα αθλητή να βλέπει και τα χρήματα , αλλά και την υστεροφημία του γιατί στην ζωή δεν είναι όλα χρήματα και καμιά φορά φεύγουν και γρήγορα ενώ η αγάπη μένει και μπορεί να δώσει και περισσότερα μετά που δεν χρειάζονται για αυτά χρήματα . Πολλοί αθλητές έχουν εισπράξει πιο σίγουρα πράγματα στην ζωή τους λόγο της εν γένει αθλητικής στάσης τους Βέβαια υπάρχουν και πολλοί που πέθαναν στην ψάθα , παρά τα σημαντικά που έκαναν και ένας τέτοιος ήταν ο θανάσης Σαραβάκος που είχα την τιμή να γνωρίζω προσωπικά και έφυγε άδικα αφού τον πέρασαν για άστεγο και δυστυχώς η μοίρα των άστεγων που παθαίνουν ατύχημα στην Ελλάδα είναι καθορισμένο εκ των προτέρων ,  δηλαδή ένα κομμάτι γης σε κάποιο νεκροταφείο στα αζήτητα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

και η κοπελα θα ειναι απο φαληρο - γλυφαδα...

και παιζει  ΠΑΟΚ- γαυρος και κανει ετσι ο ΙΒΙΤΣ και πεφτει στην περιοχη και σηκωνεταια υτη και φωναζει ΠΕΝΑΛΤΙ !!

 

 

ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΟ?

 

Διότι οι άνθρωποι δεν συγχωρούν αυτούς που απο έρωτα εκπέσανε

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πρέπει να ανάψουν πολλοί μια λαμπάδα στον μεγαλύτερο Έλληνα προπονητή. Τον ΓΔ ντε λέω.

Διότι χωρίς αυτόν κάποιοι, ίσως, να ήταν φυλακή σήμερα αφού ο φαταούλας αχόρταγος τα θέλει σώνει και καλά όλα δικά του...

Link to comment
Share on other sites

Πήγε και για τα λεφτά, (αν και η διαφορά αμελητέα ), αλλά επίσης γιατί δεν μπορούσε να είναι ο Γιαννάκης πίσω από τον Γκάλη.....

Για τα λεφτά πήγε στο ΝΒΑ που έφαγε τα μούτρα του.....Για τα λεφτά θα πάει στην ΤΣΣΚΑ στον δρόμο του Παπαλουκά...

 

 Και για να αποδείξει το ποιος είναι ''Γιαννάκης'' και ποιος ''Γκάλης''.

  Καλά θα κάνει , από τον Βάζελο έφυγε και γιατί δεν είχε και πολύ χρόνο συμμετοχής αφού υπήρχαν ο Διαμαντίδης και Γιασκεβίτσιους.

Στο ΝΒΑ πήγε για να δοκιμάσει το όνειρο του. Το αν θα πάει στη ΤΣΣΚΑ θα το δούμε.

  Επίσης ρίσκαρε όταν άφησε τον βάζελο στην εποχή της παντοδυναμίας του με τους Γιαννακοπουλέους να ελέγχουν και τη διαιτησία.

 

 Τέλος στα @@ του ο βάζελος , ο Μπίλ είναι Αελάρας ,  σαν τον Ντικούδη που ήταν παίχτης του Παναθηναικού και πανηγύρισε το κύπελλο της ΑΕΛ με τον ΠΑΟ.

  Και στην ΤΣΣΚΑ αν του δώσουν παραπάνω , καλά θα κάνει και θα πάει .......επαγγελματίας είναι και έχει και 3 παιδιά μέχρι στιγμής...

Με τη φόρα που πήρε με τη Χοψονίδου τον βλέπω για 5-6.

Edited by spy1551
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.