Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ομάδα είμαστε;


ilias

Τι ομάδα είμαστε;  

1.168 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Τι ομάδα είμαστε;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Φίλε μου πλάκα μας κάνεις? Θεωρείς troll τις επαρχιακές κι ερασιτεχνικές ομάδες και δεν θεωρείς troll τους παράγοντες και του οπαδούς ΟΣΦΠ - ΠΑΟ και λοιπών που έχουν καταστρέψει το μυαλό πολλών νέων παιδιών κι έχουν στείλει το ελληνικό ποδόσφαιρο χρόνια πίσω?

μαζί σου συμφωνώ και σε συγχαίρω που υποστηρίζεις ομάδα από την περιφέρεια (ειδικά την Νίκη που είναι αδερφό σωματείο με Πανιώνιο) και εγώ θα το έκανα αν δεν είχα γεννηθεί στην γειτονιά του Πανιωνίου στα σύνορα Νεου Κόσμου - Νέας Σμύρνης αν και αρχίζω να είμαι περισσότερο ΑΟ Καρύστου που αγωνίστηκα με τα χρώματά της Ας τους τους άλλους  ,κάνουν την ίδια βλακεία που έκαναν τόσα χρόνια με ΠΑΣΟΚ και ΝΔ και είδαμε τα χάλια μας 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πλάκα μας κάνεις? Θεωρείς troll τις επαρχιακές κι ερασιτεχνικές ομάδες και δεν θεωρείς troll τους παράγοντες και του οπαδούς ΟΣΦΠ - ΠΑΟ και λοιπών που έχουν καταστρέψει το μυαλό πολλών νέων παιδιών κι έχουν στείλει το ελληνικό ποδόσφαιρο χρόνια πίσω?

 

συναδελφε με τα 27 μνμ.......

 

πλακα εκανα για οσους ψηφισαν ΑΕΚ...οι περισσοτεροι εδω μεσα πουναι καιρο το καταλαβαν...

εσυ παλι ΟΧΙ...

δικαιολογημενος

 

 

ειμαι ΠΑΟΚ και ομως εχω παει απο ευρωαπικους αγωνες της ΑΕΚ στην σκεπαστη μεχρι προετοιμασια Ολυμπιακου στο καραισκακη....

 

το καραισκακη ηταν ωραιο και για ενα διαστημα που επαιζε θερινο σινεμα

Link to comment
Share on other sites

Καλά πάρτε τώρα αυτό και πολλά άλλα και μετά πείτε μας για τις "αθώες" επαρχιακές ομάδες..http://www.a-sports.gr/articles-27030/kougia-ton-skoufalh-ton-perimenan-duo-mpraboi.htm

 

Από τους μικρούς ξεκινάνε πολλά, απλά εκει δεν προβάλλονται, αφήστε τα δήθεν.....Το προηγούμενο Σάββατο είχε 3 διμοιρίες ΜΑΤ σε τοπικό αγώνα της περιοχής μου....

 

Βρε Ακιους, αυτό δεν το έκανα ούτε να μου πλήρωναν το ΤΣΜΕΔΕ....Δεν μπορώ στο ιγκόγνιτο, θέλω να εκδηλώνομαι

Link to comment
Share on other sites

είχα πάει πέρυσι στο 2-2 στο Ο.Α.Κ.Α. με προσκλήσεις κάτω από τα δημοσιογραφικά

κόντεψα να βγάλω μπιμπίκια, χώρια που ένας δίπλα παίζει να με κατάλαβε :D

 

τελευταία φορά που το έκανα ήταν :P

Edited by AristidisZ
Link to comment
Share on other sites

ικαρε ξέρω πολύ καλά τι γίνεται γενικά στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο αφού έπαιζα σε ομάδα στο νότιο όμιλο της Γ εθνικής Εχω απόψεις γενικά για το εμπορευματοποιημένο αθλητισμό που συμπίπτουν με τις πολιτικές του χώρου που ανήκω Γιατί όπως με την επαγγελματικές εμπειρίες σαν μηχανικός στην παραγωγή έτσι και σαν επαγγελματίας ποδοσφαιριστής γνώρισα ένα κόσμο πολύ βρώμικο ειδικά Αθήνα ,  μέχρι που ήρθα Κάρυστο και βρήκα την υγεία μου , όχι ότι πλέον δεν βρίσκομαι στο αστικό κράτος της ζούγκλας άλλα όπως και να το κάνουμε ή ζωή εδώ είναι πιο καθαρή όπως και το ποδόσφαιρο της Για αυτό μάλλον  δηλώνω ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ και τα μυαλά στα κάγκελα 

Edited by GEORGE MICHEAL
Link to comment
Share on other sites

εντάξει βρε Μιχαήλ, και εμένα μου αρέσει να παίζω μπάλλα αλλά δε νομίζω να ενδιαφερθεί κανείς να έρθει να με δει :D

καλός ο ΑΟ Καρύστου, καλός ο Φοίνικας Αγίας Σοφίας της γειτονιάς μου, αλλά δεν έχει νόημα να κάνουμε συγκρίσεις

το ποδόσφαιρο είναι βρώμικο παντού, και στην Ανω Κάτω Κολοπετινίτσα, και στην Αθήνα, και στο Λονδίνο και στη Ρώμη, και στο Μπουένος Άιρες

είναι μακράν το δημοφιλέστερο σπορ, με τζίρο δισεκατομμυρίων, και όπου υπάρχει τόσο χρήμα είναι λογικό επακόλουθο να παίζει π**στιά...

Link to comment
Share on other sites

αφιερωμένο στον Ικαρο και αλλά και στους φίλους μου τους γαύρους που πήρε την σκυτάλη από τον ΠΑΟ και καλά το πάει το παραμύθι τα τελευταία χρόνια Ας με συχωρέσουν οι φίλοι μου αλλά για μένα είναι το ίδιο σιχαμερές οι δυο αυτές ομάδες

 

 

Link to comment
Share on other sites

από εμένα συγχωρεμένος, όλοι τον Ολυμπιακό βρίζουνε ολημερίς

μόνο και μόνο που μας βάζεις στο ίδιο καζάνι (μίσους), σε αγάπησα ήδη :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ας το διεθνοποιήσουμε λίγο.

 

MILAN
 
Η καλύτερη αμυντικη τετράδα όλων των εποχών!!

MALDINI BARESI COSTACURTA TASSOTI

 

Και για τους όψιμους φίλους της ΜΠΑΡΤΣΑ ,να τους θυμίσω το 4-0 της Αθήνας

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.