Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κλείσιμο ηλεκτρονικού συστήματος ΤΕΕ για τα αυθαίρετα


Recommended Posts

Μόλις έστειλα e-mail στο tee at central.tee.gr καλώντας τους να τηρήσουν στο ακέραιο τη δέσμευση για κλείσιμο των συστημάτων και μάλιστα επ'αόριστον καθώς έχουμε αποδειχτεί σαν κλάδος ανίκανοι να συνεννοηθούμε μόνοι μας και να διεκδικήσουμε τα αυτονόητα. Αφού χρειαζόμαστε "τσομπάνη" για να επιβιώσουμε, εγώ προσωπικά θα τον στηρίξω από εδώ και πέρα αυτόν τον "τσομπάνη" και ό,τι γίνει.

Edited by tpanag
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Hans Landa

 

Eιμαι μαζι σου φιλε....

Οτι λες μεσα...!!!!

 

Ξαφνικα θα σηκωσουν και οι Πασοκοι** το λαβαρο της επαναστασης...

Ρε ουστ....!!!!

 

 

**Δεν αναφερομαι σε καποιο μελος του φορουμ..

Edited by terry
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τα χάλια μας τα μαύρα....εγώ αυτό ξέρω...

 

Το σύστημα έπρεπε να χε πέσει εδω και καιρό τώρα, από την στιγμή που φάνηκε πως οι κύριοι του ΥΠΕΚΑ δεν είχαν ξεκαθαρίσει ακριβώς στο μυαλό τους τι ήθελαν να κανουν και ΠΩΣ να το κάνουν...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σ'αυτη την χωρα ΟΛΑ (εκτος απο τις λαμογιες) γινονται κατοπιν εορτης και εκπροθεσμα...

Εχουμε διαφορα φασης. Δεν εξηγειται αλλιως. :???:

Edited by Clemenza
Link to comment
Share on other sites

Να δώ και το τεε να σηκώνει το λάβαρο της επανάστασης ενάντια στο σάπιο κράτος και τα έχω δει όλα μετά...Έλεος..Το κράτος εν κράτει να κάνει απεργία ενάντια στο κράτος.. Τόσο καιρό το είχανε καλά δεμένο το πλοίο , τώρα με την τρόικα τα βρήκανε σκούρα και επαναστατήσαν..Για λάθος λόγους φυσικά αφου κοιτάνε αποκλειστικά και μόνο την πάρτη τους.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κοιτάνε την πάρτι τους μην επαναλαμβάνεις την ίδια καραμέλα σε όλες τις περιπτώσεις. Αν ήσουν διπλωματούχος θα καταλάβαινες....δικαιολογείσαι

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

τσμεδε γτ πληρώνουμε ?για ασφαλιστικές εισφορές ..κ μενα που το τσμεδε δεν είναι το ταμείο μ γτ να το πληρώνω ? τι μου δίνει εμένα το τεε πέρα από κρατήσεις?κ έχει κάνει μάγκες τους μηχανικούς εξ ανατολικής ευρώπης. πέρα απο ανακοινώσεις http://portal.tee.gr/portal/page/portal/TEE_HOME/dt_tee_081211.pdf εναντίων των τεχνολόγων μηχανικών .αλληλεγγύη συνάδελφοι οχι μόνο όταν θίγονται προσωπικά συμφέροντα .διευρυμένο τεε εδω κ τώρα να αγωνιστούμε ενωμένοι .

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα σε αυτό δεν έχεις και άδικο...προσωπικά θα ήθελα ένα ΤΕΕ που να περιλαμβάνει όλους τους μηχανικούς με τα δικαιώματα που αναλογούν στον καθένα, ώστε να συμμετέχουμε μαζικά σε προβλήματα του κλάδου και όχι μόνο, πιστεύω ότι είναι και σωστό. Είναι ένα μεγάλο θέμα που έπρεπε να είχε αρχίσει να συζητείται αλλά δυστυχώς....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς το διαίρει κ βασίλευε επαληθεύεται .φυσικά ότι αναλογεί στον καθένα .οτι ισχύει στη ε.ε για παράδειγμα στα κτιριακά μετά από συναφή μεταπτυχιακό θα έπρεπε να διευρύνονται τα δικαιώματά μας.δε νοείτε μετά απο 3.5+2 χρόνια με αντικείμενο σπουδών μόνο κτιριακά να μην έχεις δικαίωμα για υπογραφή άνω του 2οροφου .κ να έχουν υπογραφή τα βουλγαρορουμάνικα πτυχία .να σκιστούμε λίγο κ γιαυτό...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.