Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ως την Πέμπτη, όποιος προλάβει...


hkamp

Recommended Posts

19/12/2011:

Υποχρεωτική συμπλήρωση πεδίων αμοιβών για την έκδοση ΠΕΑ.

Απο 20/12/2011, για την οριστική υποβολή των ΠΕΑ, θα πρέπει να συμπληρώνονται δύο επιπρόσθετα πεδία (Α/Α έργου του συστήματος αμοιβών του ΤΕΕ και συμφωνηθείσα αμοιβή) που σχετίζονται με την κατάθεση της αμοιβής του εν. επιθεωρητή μέσω του συστήματος αμοιβών του ΤΕΕ.

 

Αναρτήθηκε στο buildingcert.

 

Από Πέμπτη και μετά και μέχρι να λήξουν οι <<εχθροπραξίες>> του ΤΕΕ, κωδικοί αμοιβής για επιθεώρηση... δεν έχει.

Οποιος συνάδελφος έχει εκκρεμότητα, ας σπεύσει.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένα κλικ πριν την οριστική υποβολή....Να το κάνω τώρα? Δηλαδή αν το κάνω αύριο το μεσημέρι θα πρέπει να συμπληρώσω τα άνω πεδία?

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το κείμενο που διάβασες και εσύ Ikaros13 μέσα στο buildingcert, δε νομίζω να ξέρει κάποιος κάτι περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Οπως καταθεταμε τα λεφτα στην Εθνικη με τον Ν 4014, ετσι θα τα καταθεσουμε και για τα ΠΕΑ....και οποιος καταλαβε καταλαβε......

Link to comment
Share on other sites

23:52 έκανα οριστική υποβολή. Ασε λέω μην γίνει κανά μπέρδεμα από αύριο.....

Από ότι φαίνεται από Πέμπτη που κλείνουν και οι αμοιβές πάνε και τα ΠΕΑ για αργότερα. Δεν πειράζει στον αγώνα

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως πριν μια ωρα εκανα οριστικη υποβολη...

Αντε να δουμε τι μελλει γεννεσται...

Εκπτωσεις και στα ΠΕΑ ε?

Link to comment
Share on other sites

Για μένα προσωπικά είναι χάσιμο χρόνου να γίνεται ΠΕΑ με αμοιβή κάτω από 200ε....Δεν ασχολούμαι βρε αδερφέ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.