Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συμφωνηθεισα αμοιβη σε περιπτωση εκδοσης μονο Ο.Α


Recommended Posts

Δεν υπονοούσα τίποτε συνάδελφε.

Αλλά και σήμερα, δύο πελάτες μου που περίμενα να κάνω τις δηλώσεις τους έφυγαν για κάποιον άλλο "συνάδελφο" που τους είπε 500 ευρώ όλα μέσα. Με ρώτησαν και τους είπα να πάτε να τα κάνει εκείνος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω δεν είναι και πολύ διευκρινισμένο. Άν ισχύει σημαίνει ότι δεν θα χρειαστεί να πατήσουμε A/A αμοιβής, αφού δεν θα περαιώσουμε.

Επίσης στην περίπτωση που έχουμε παραβάσεις που δεν νομιμοποιούνται, ενώ οι υπόλοιπες νομιμοποιούνται με άδεια, τι γίνεται?

Δεν πρέπει να περαιώσουμε για τις άλλες παραβάσεις (που δεν νομιμοποιούνται με άρθρο 22) για να βγει αργότερα η άδεια για την νομιμοποίηση των επόμενων τμημάτων?

Άρα λογικά υπάρχουν σίγουρα και περιπτώσεις που πρέπει να γίνει περαίωση, αν δεν πρέπει πάντα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω δεν είναι και πολύ διευκρινισμένο. Άν ισχύει σημαίνει ότι δεν θα χρειαστεί να πατήσουμε A/A αμοιβής, αφού δεν θα περαιώσουμε.

Επίσης στην περίπτωση που έχουμε παραβάσεις που δεν νομιμοποιούνται, ενώ οι υπόλοιπες νομιμοποιούνται με άδεια, τι γίνεται?

Δεν πρέπει να περαιώσουμε για τις άλλες παραβάσεις (που δεν νομιμοποιούνται με άρθρο 22) για να βγει αργότερα η άδεια για την νομιμοποίηση των επόμενων τμημάτων?

Άρα λογικά υπάρχουν σίγουρα και περιπτώσεις που πρέπει να γίνει περαίωση, αν δεν πρέπει πάντα...

 

 

 

Το μπλοκάρει το ίδιο το σύστημα και δεν μπορείς να προχωρήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Στην κρητη που δραστηριοποιούμε δεν φαντάζεστε τι εκπτώσεις γίνονται για καπιον αλλο '' συνάδελφο ισως ηταν λογικη τιμη''.

Ας κρατάμε και ένα επίπεδο στην δουλειά μας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.