Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προς απαγόρευση η... εκτός σχεδίου δόμηση


bnn7

Recommended Posts

iphone η Android μονο,

Αυτό είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ κύριοι του υπουργείου!!!

Δηλαδή εμείς με το SYMBIAN θα πρέπει να αγοράσουμε καινούργιο εξοπλισμό??? :shock: :mrgreen:

Και γιατί να μην αποτυπώνουμε από το Google χωρίς να χρειάζεται να βγαίνουμε έξω? Επίσης για οικολογική αποτύπωση μπορούμε να αποτυπώνουμε με δρασκελιές.

Εγώ προτείνω να χρησιμοποιηθεί η bingmaps

Πάντως προσωπικά προτιμώ το ktimanet. Το ρίξαμε στην τρελλή ή μου φαίνεται?

 

Δέστε και την περίπτωση μιας ...."μάντισας" με γυάλινη σφαίρα.

Το κάνει πιό γρήγορα...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβό μου ακούγεται! Άσε που η αγορά ενός κινητού με τέτοιες δυνατότητες της εταιρίας "ΣηFONE" θα είναι εφάπαξ !!!

Link to comment
Share on other sites

πλάκα πλάκα το γελάτε ε????

OFF TOPIC ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ Ε???

εγώ ειμαι ενας αρχιτεκτονάκος της σειράς...ο αδερφός μου ειναι ενας Α.Τ.Μ. και αυτός της σειράς....

λοιπόν....προχθές έπεσε στα χέρια μου ενα τοπογραφικό κάποιου συναδέλφου μας ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ και μας προξένησε μεγάλη απορία και εμένα και του αδερφού μου για το τι συμβαίνει...καθώς είχαμε αποτυπώσει όμορο και πως είναι δυνατόν να κάναμε τέτοιο λάθος εμείς....με τα πολλά....πήρα τηλέφωνο τον συνάδελφο...και η απάντηση του ήταν : ΕΚΑΝΑ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ!!!!! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΒΓΩ ΚΑΙ ΕΞΩ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ!!! ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΕΛΕΓΞΕΙ???

Ο συνάδελφος, προς ενημέρωση όλων μας είναι με εμπειρία 1,5 έτη και χρεώνει 100€ το κομμάτι!!!!

OFF TOPIC

Link to comment
Share on other sites

πλάκα πλάκα το γελάτε ε????

OFF TOPIC ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ Ε???

εγώ ειμαι ενας αρχιτεκτονάκος της σειράς...ο αδερφός μου ειναι ενας Α.Τ.Μ. και αυτός της σειράς....

λοιπόν....προχθές έπεσε στα χέρια μου ενα τοπογραφικό κάποιου συναδέλφου μας ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ και μας προξένησε μεγάλη απορία και εμένα και του αδερφού μου για το τι συμβαίνει...καθώς είχαμε αποτυπώσει όμορο και πως είναι δυνατόν να κάναμε τέτοιο λάθος εμείς....με τα πολλά....πήρα τηλέφωνο τον συνάδελφο...και η απάντηση του ήταν : ΕΚΑΝΑ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ!!!!! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΒΓΩ ΚΑΙ ΕΞΩ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ!!! ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΕΛΕΓΞΕΙ???

Ο συνάδελφος, προς ενημέρωση όλων μας είναι με εμπειρία 1,5 έτη και χρεώνει 100€ το κομμάτι!!!!

OFF TOPIC

 

Τελικά ποιός είχε το λάθος στο τοπογραφικό? Εσείς που βρήκατε επί τόπου ή ο άλλος που το έκανε από το κτηματολόγιο?

Να ξέρουμε βρε αδερφέ ποιό είναι πιο ακριβές... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Είδες ρε ΙΑΣΟΝΑΣ, τώρα με την παράταση έως το καλοκαιράκι έχουμε και χρόνο για πλακίτσα... μας σκέφτεται το υπεκα!!!

Χαλλλλλαρά που λέμε κι εδώ πάνω!!!

Link to comment
Share on other sites

προς ΙΑΣΟΝΑ: Μία σοβαρή ερώτηση: Ποια είναι η κα Λεούση και η γυάλα της? Μην μας αφήνεται στην αγνοιά μας.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποιός είχε το λάθος στο τοπογραφικό? Εσείς που βρήκατε επί τόπου ή ο άλλος που το έκανε από το κτηματολόγιο?

Να ξέρουμε βρε αδερφέ ποιό είναι πιο ακριβές... :shock:

μα το ρωτάς κιόλας???? τζάμπα κουραστήκαμε και παγώσαμε!!!!! δεν καθόμουν και εγώ στην 27αρα γυάλα μου να ζουμάρω και να κάνω σωστό τοπογραφικό???

Link to comment
Share on other sites

προς ΙΑΣΟΝΑ: Μία σοβαρή ερώτηση: Ποια είναι η κα Λεούση και η γυάλα της? Μην μας αφήνεται στην αγνοιά μας.

 

Μια αστρολόγος που διαφημίζεται συνέχεια....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.