Μετάβαση στο περιεχόμενο

Απαιτούμενα έγγραφα και σχέδια για Ν. 4014/2011


Recommended Posts

μηπως θα πρεπει να ανεβασουμε και τα ιδιωτικα συμφωνητικα στο συστημα αμοιβων;

 

δεν εννοω για πληροτητα αυθαιρετου...απλη ερωτηση...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπα κατάλαβαν τι βλακεία κάναν και το έχουν σε αναστολή το ζήτημα με τις λίστες και τα συμφωνητικά.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω βρε συνάδελφοι...οι φωτογραφίες του ΔΕΔΟΤΑ πρεπει απαραίτητα να είναι διαφορετικές από εκείνες που ανεβάσαμε στο πεδίο φωτογραφίες ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι.

 

Εγω προσωπικα βγαζω φωτο ολων των οψεων, των βλαβων (αν υπαρχουν) και των αυθαιρεσιων.

Ολα σε ενα αρχειο και τελος.

Το ιδιο "πακετο" φωτογραφιων παει και με το ΔΕΔΟΤΑ.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Άντε και τώρα που τελειώσαμε, περαστικά μας και αρχίζουμε τα επόμενα (+ τις δόσεις του 4014 που έμειναν στο περίμενε).

Ό,τι σιχαίνομαι, αυτό φαίνεται ότι θα με ταίσει και το επόμενο εξάμηνο.  Να που εμείς και ... οι εργαζόμενες στις πιάτσες έχουμε και μερικά κοινά όπως καταντήσαμε.

 

ΥΓ πάντως το ανεβασμα καλώς έγινε ό,τι και να γίνει με τις δηλώσεις. Γιατί τώρα απέναντι σε αυτούς τους εξοφλημένους και περαιωμένους ειμαι τελείως οκ, οπότε όταν θα ζητησω κάτι για τη μεταφορά, δε θα μπορούν να κάνουν κιχ ούτε και οι περίεργοι ούτε οι τσιγγούνηδες και πονηροί. "Κύριε, εγώ τη δουλειά μου την έκανα, αν δε τα βρίσκουμε για τη νέα εργασία (μεταφορά), καλημέρα σας". (όχι δηλαδη ότι βλεπω να παιρνω κατι αξιοπρεπες!).

Για μενα το αγχος ειναι οι "δόσεις" μου, που και πολυ περισσότερη δουλειά θα έχουν σίγουρα στη μεταφορά, και όντως κάποιοι δεν έχουν Ευρωπουλα, και θα έχουμε και αυξήσεις προστίμων. Εκεί να δούμε πώς θα βγει άκρη.

Edited by sarcs
Link to comment
Share on other sites

Οχι.

 

Εγω προσωπικα βγαζω φωτο ολων των οψεων, των βλαβων (αν υπαρχουν) και των αυθαιρεσιων.

Ολα σε ενα αρχειο και τελος.

Το ιδιο "πακετο" φωτογραφιων παει και με το ΔΕΔΟΤΑ.

 

Εγώ συνάδελφε ανέβασα 4 διαφορετικά αρχεία φωτογραφιών στο αντίστοιχο πεδίο. Δύο από τις όψεις καθώς είναι γωνιακό το οικόπεδο και 2 όψεις με τις αυθαιρεσίες. Πρέπει να τις ανεβάσω πάλι για το ΔΕΔΟΤΑ ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.