Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κανένας εισακτέος του '83 στους Πολιτικούς του Ε.Μ.Π.????????


Kapa

Recommended Posts

Με αφορμή πολυυυυυύ πρόσφατη συνάντηση συμφοιτητών της χρονιάς μας, αναρωτιέμαι αν υπάρχει κανένας από εμάς και εδώ....

 

ΑΝ υπάρχει, ας ρίξει ένα μήνυμα σ' αυτό το τόπικ...

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να αποπροσανατολίσω την συζήτηση του topic σου, μπορείς να πεις δυο λόγια για το πως διοργανώθηκε και τι πρόγραμμα είχε η συνάντηση αποφοίτων σας? Ρωτάω γιατί προσπαθώ να συγκεντρώσω παλιούς συμφοιτητές για μια συνάντηση 20ετίας και είναι κομμάτι δύσκολο...Από το ΠΟΤΕ, το ΠΟΥ, το ΠΩΣ (θα τους βρω όλους) και το ΤΙ (θα κάνουμε όταν θα μαζευτούμε...)

Link to comment
Share on other sites

Απ' ό,τι άκουσα στη συνάντηση από τα άτομα που το διοργάνωσαν... άντλησαν στοιχεία από τη Γραμματεία της σχολής και το ΤΕΕ. ΔΕν ξέρω πώς ακριβώς όμως...

Φαντάζομαι δε θα ήταν και το πιο εύκολο πράγμα αν σκεφτείς πόσα χρόνια έχουν περάσει....

Υποθέτω ότι άρχισε μεταξύ κάποιων ατόμων και ο ένας με τον άλλον όσοι διατηρούσαν επικοινωνία ή είχαν έστω κάποιο στοιχείο επαφής με κάποιους άλλους, συμπλήρωναν τη λίστα....

Η συνάντηση απλά κανονίστηκε σε κάποιο γνωστό μαγαζί με εύκολη πρόσβαση (μετρό) χωρίς να είναι προκαθορισμένο δεσμευτικά κάτι στάνταρ (όπως π.χ. φαγητό ή ποτό).

Ο χώρος δεν είχε κλείσει αποκλειστικά για εμάς... αν και τελικά μαζευτήκαμε τόσοι που άνετα θα μπορούσαμε να το είχαμε κλείσει και prive...

Δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο... κι εγώ 3 μέρες πριν τη συνάντηση ειδοποιήθηκα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.