Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ειδική Αγωγή για παιδιά στο ΕΤΑΑ


ysar

Recommended Posts

Οσοι γονεις κανουν εργοθεραπειες λογοθεραπειες ψυχοθεραπειες κλπ στα παιδια τους να εχουν υποψη το παρακατω:

Νεα αποφαση του ΔΣ ΕΤΑΑ αλλαζει τα ποσα αποζημιωσης των θεραπειων.

Η Υπηρεσια Υγειας του ΕΤΑΑ εστειλε σε καποιο συναδελφο , υστερα απο αιτημα του, την αποφαση .

Πιθανως για τις θεραπειες απο Μαρτιο να πρεπει να γραφονται συμφωνα με τον νεο τροπο.

Δεν μπορω να επισυναψω το αρχειο pdf ειναι ανω των 2 ΜΒ.

Οποιος θελει να μου πει το email να το στειλω.

Edited by ysar
Link to comment
Share on other sites

Μ' ενδιαφέρει το θέμα φίλε μου. Έχεις π.μ.

Το ταμείο μας είναι υπό διάλυση (όπως όλα στην Ελλάδα πια) αφού έχουν λήξει πάλι οι συμβάσει με τους ελεγκτές γιατρούς και οδοντιάτρους και άγνωστο το πότε θα προσληφθούν νέοι...

Την προηγούμενη φορά είχαμε περίπου ένα χρόνο χωρίς γιατρό.

Εγώ, με 4 παιδιά, μάζεψα κάποια νοσήλεια και εμβόλια και τα πήγα στην Αθήνα και μερικά δεν μου τα περάσανε επειδή καθυστέρησα πάνω από λίγες μέρες (5 ή 10 δεν θυμάμαι καλά). Ούτε που τους ένοιαζε αν ερχόμουνα από επαρχία ή ότι έφαγα μια ολόκληρη μέρα στην αναμονή...Απλά μου τα κόψανε και δεν δέχτηκαν κουβέντα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα

θα μπορουσα να έχω την Νεα αποφαση του ΔΣ ΕΤΑΑ αλλαζει τα ποσα αποζημιωσης των θεραπειων (165ης συνεδρίασης του Δ.Σ. στης 19-01-2012 ) στο email μου([email protected]);

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

θα μπορουσα να έχω την Νεα αποφαση του ΔΣ ΕΤΑΑ αλλαζει τα ποσα αποζημιωσης των θεραπειων (165ης συνεδρίασης του Δ.Σ. στης 19-01-2012 ) στο email μου([email protected]);

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Εστειλα email.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.