Μετάβαση στο περιεχόμενο

tisoft


Spyros T.E

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι σχετικά με τα λογισμικά της tisoft. Ποιά λογισμικά χρειάζεται ενας μηχανολόγος Τ.Ε στην δουλειά του γιατί αν δείτε σ αυτό το link http://www.ti-soft.com/products_gr.htm έχει πολλά και αν τα χρειαζόμαστε όλα τα λεφτά είναι πολλά.. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο επειδή Ti-Soft δουλεύω και γω και ξέρω την πολιτική της εταιρείας πιστεύω πιο φθηνά θα σου έρθει να πάρεις κανένα πακετάκι από το να τα πάρεις σπαστά. Δες το πακέτο Η/Μ μηχανικού Lite, πιστεύω σε καλύπτει για αρχή:

 

http://www.ti-soft.com/bundles_gr.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα. CHOUTOS χρησιμοποιείς από Ti-Soft το πρόγραμμα για την ύδρευση - αποχέτευση;

Έχω μια ερώτηση: Όταν είμαι στην '' Αποχέτευση ακαθάρτων '' είτε έχω πχ 2 μπάνια+1 κουζίνα είτε έχω πχ 10005 μπάνια και άλλές τόσες κουζίνες ο κλάδος στον οποίο πέφτουν το πρόγραμμα πάντα είναι DN 100!!!!! Ti δεν πάει καλά;

Γενικότερα όποιος ξέρει ας με βοηθήσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by dimidomo
Link to comment
Share on other sites

Είναι περισσότερο εύκολο να διαβάσετε την τοτεε αποχέτευσης, να υπολογίσετε τις μονάδες υδραυλικών υποδοχέων σε μια στήλη αποχέτευσης ανάλογα με τους υποδοχείς που εξυπηρετούν και να γράψετε τον αριθμό αυτόν στην στήλη στο διάγραμμα από το να χρησιμοποιείτε προγράμματα 'υπολογισμού'. Τα bugs που έχουν είναι αμέτρητα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.