Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υπάρχει λόγος να πηγαίνουμε σε ολοκληρωμένη υπαγωγή?


Recommended Posts

Μετά από μια παράλειψη σε έργο που του είχα κάνει ολοκληρωμένη υπαγωγή και αναγκάστηκα να στείλω εμαιλ και φαξ για να μου το ξεκλειδώσουν και έφαγα 1,5 βδομάδα αποφάσισα να τα αφήσω όλα σε προσωρινή υπαγωγή. Επιπλέον έχω την δυνατότητα να κάνω αλλαγές σε περίπτωση που αλλάξει κάτι ή θελήσω να διορθώσω. Και ρωτάει υπάρχει κάποια υποχρέωση βάση της οποίας πρέπει να κάνουμε οριστική υπαγωγή μέσα σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα από τότε που εξοφλήθηκε το πρόστιμο?Δεν μπορούμε λογικά να την κάνουμε ακόμα και μέσα στο διάστημα υποβολής σχεδίων?Έχει κάποιος υπόψη?

 

 

Δεν μιλάω για περιπτώσεις όπου απαιτείται άμεσα βεβαίωση φυσικά.

Edited by iguana
Link to comment
Share on other sites

Όλες μου οι αιτήσεις είναι σε Προσωρινή Υπαγωγή. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να πηγαίνεις σε Οριστική εφόσον δεν συντρέχουν λόγοι μεταβίβασης ή άμεσα έκδοση της.

 

Όταν καταθέσουμε τα σχέδια και ολοκληρωθεί η διαδικασία τότε και μόνο τότε θα τις προχωρήσω σε Οριστική.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένας λόγος!

Ο καθένας αποφασίζει το πότε αναλόγως με τις "συνθήκες" κάθε δήλωσης....

 

Μην ξεχνάτε ότι, σε κάποιες θα κάνουμε ύστερα από 4 χρόνια....

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα εχει πολλές φορές σχολιαστεί σε άλλα θέματα.Η απάντηση δόθηκε.Μέχρι να έχουμε νεώτερα το παρών κλειδώνεται

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.