Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μεταπτυχιακό στις Τηλεπικοινωνίες


Recommended Posts

Είμαι απόφοιτος ΗΜΜΥ ΕΜΠ και προβληματίζομαι για την επιλογή του μεταπτυχιακού που θα κάνω. Είμαι ανάμεσα στα: "Διοίκηση & Οικονομική των Τηλεπικοινωνιακών Δικτύων" σε συνεργασία Πληροφορικης & Τηλεπικοινωνιών και Οικονομικού Νομικής ΕΚΠΑ και "Διδακτική της Τεχνολογίας & Ψηφιακά Συστήματα" του τμήματος Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιώς. Έχει ακούσει κανείς κάτι για αυτά? Ποιο το επίπεδο των φοιτητών και των καθηγητών?Τι κατάσταση επικρατεί γενικά? Ποιο εχει ισχυρότερο χαρτί στην αγορά? Σημειωτέον ότι το πρώτο έχει να κάνει και με το οικονομικό κομμάτι των τηλεπικοινωνιών...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Δε γνωρίζω για το πρώτο μεταπτυχιακό, το δεύτερο πάντως του ΠΑΠΕΙ φαίνεται πολύ καλό με μη "τυπικά" μαθήματα. Το έχει κάνει ενας συμφοιτητής μου και έχω κάνει και εγω αίτηση φέτος. Βασικός τους στόχος είναι η επαγγελματική αποκατάσταση - είδες και τη σχετική σελίδα? http://www.ds.unipi.gr/epaggelmatiki_apokatastasi_msc_dps/

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.