Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πιο ρίσκο; Θα μου κάνει μήνυση το ΥΠΕΚΑ ή το ΤΕΕ γιατί μια χαρά ανεβαίνουν και κατεβαίνουν τα rar αρχεία στο σύστημα; 

Edited by jja
Link to comment
Share on other sites

Πιο ρίσκο; Θα μου κάνει μήνυση το ΥΠΕΚΑ ή το ΤΕΕ γιατί μια χαρά ανεβαίνουν και κατεβαίνουν τα rar αρχεία στο σύστημα; 

 

 

Παραλογιζομαστε για τα αυτονοητα.

Δες την φωτο που ανεβασε ο Ιασονας.

Τον Οκτωβρη αν σου "πεταξουν" τη δηλωση θα εχεις ολη την ευθυνη.

 

Προφανως το συστημα δεν ειναι τοσο "εξυπνο" ωστε να τσεκαρει τη συμβατοτητα του τυπου αρχειου.

Γιαυτο υπαρχει και το manual του ΤΕΕ, ας του ριξουμε μια ματια.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Ήρεμα. Δεν μπορεί να πεταχτεί καμιά δήλωση λόγω συμπίεσης αρχείου. Προτεινόμενη μορφή αρχείου λέει η οδηγία του ΤΕΕ. Είπαμε να γίνουμε τυπολάτρες αλλά όχι και έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζεις οτι εχουμε κατι μαζι σου?

 

Οτι διαβαζουμε σου λεμε.

 

Πως θα γινει το τσεκαρισμα των αρχειων κανεις δεν ξερει.

Μπορει αυτοματα ως προς την πληροτητα και το τυπο αρχειου ή χειροκινητα ενα ενα.

 

Αλλα οπως και να γινει, καποια στιγμη στο μελλον θα ελεγχει η δηλωση (πχ εκδοση ΟΑ προσθηκης).

Τοτε νομιζεις οτι ο καθε υπαλληλος θα ψαχνει το WinRAR για να ανοιξει τις φωτο σου?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω λίγο ψυχραιμία. Όσο θα χρειαστεί ο υπάλληλος για να ανοίξει το rar με τις φώτο, άλλο τόσο θα κάνει για να ανοίξει τις φώτο μία μία. Αλλά τι συζητάμε ακριβώς τώρα. Αυτό θέλω να πω. Τι έχουμε φτάσει να συζητάμε. Λίγο πιο ψύχραιμη αντιμετώπιση νομίζω πως θέλει. 

 

 

Και αν ο υπάλληλος δεν θέλει να ανοίξει τις φώτο ή δεν νοιώθει υποχρεωμένος κτλ ας μου το δώσει γραπτά.

Edited by jja
Link to comment
Share on other sites

Το εύχομαι.

 

Έως ότου μας πούνε να πάμε όλοι μαζί να πνιγούμε. Τότε να δούμε πιο χορό θα χορέψουμε για να ηρεμήσουμε.

Edited by jja
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.