Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

To πιθανότερο είναι να μπορούμε, μόνοκαι μόνο διότι δεν θα είναι έτοιμοι.......

Όταν ετοιμαστούν (το πιθανότερο 4.10) τότε προφανώς 2 με 3 μέρες νωρίτερα θα ...μπλοκάρει το σύστημα...

Τώρα αν όντως είναι έτοιμοι, τότε βλέπω το σύστημα να ...μπλοκάρει από την Παρασκευή....

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως στις ολοκληρωμένες υπαγωγές, ανεβάζω μόνο το ΔΔΤ στο σύστημα του 4014. Όταν θα τα μεταφέρω στον 4178 θα είναι ήδη κατατεθειμένα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θεωρω οτι οι ολοκληρωμενες του 4014, θα παρουν παραταση ως προς τα σχεδια.

 

:mrgreen:

Edited by sundance
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί μια τέτοια φήμη σήμερα ότι έχουν πάρει παράταση μέχρι τον Ιανουάριο αλλά δε βλέπω τίποτα επίσημο πουθενά

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, πήγα σήμερα να ανεβάσω κάποια αρχεία σε ολοκληρωμένες (πληρωμένες) περιπτώσεις με τον 4014 και δεν κάνει τίποτα το κουμπί για ανέβασμα (ή κατέβασμα).

Δεν ξέρω πότε δούλευε, αλλά σήμερα δεν δουλεύει. Σε εσάς δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί μια τέτοια φήμη σήμερα ότι έχουν πάρει παράταση μέχρι τον Ιανουάριο αλλά δε βλέπω τίποτα επίσημο πουθενά

oταν λέτε 'φήμη" τι εννοειτε;;;;Μεταξυ μας σε κάποια πολεοδομια 'η απο το υπεκα;

Edited by ioannat
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ συναδέλφων είναι... Δεν ξέρω πώς και γιατί κυκλοφόρησε αλλά δε βλέπω τίποτα πουθενά αναρτημένο. Οπότε μάλλον τζάμπα ήλπιζα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.