Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάθεση δικαιολογητικών Β' φάσης του Ν.4014/2011


Recommended Posts

Θεωρώ πως ναι. Ολοκληρωμένη υπαγωγή. Το βέβαιο είναι πως αυτά θα έχουν διαφορετική μεταχείριση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στα αρχεία της β΄φάσης ανεβάζουμε και το συμφωνητικό ?

 

 

Όχι.

Αυτό μόνο στο σύστημα αμοιβών του ΤΕΕ.

αυτό, προαιρετικό δεν είναι αυτό να το ανεβάσουμε?

Edited by Arche
Link to comment
Share on other sites

Οπως καταλαβα δεν ειναι απαραιτητο να εχουμε καταθεσει ολα τα αρχεια   αλλα ομως αφου εχει πληρωθει  ολο το προστιμο να παμε σε ολοκληρωμενη υπαγωγη γιατι θα υπαρχει φιαφορετικη μεταχειρηση .

 

Επισης αν φαινεται η κατασκευη στο google μπορω αφου το δηλωνω μετα το 2004 να χρησιμοποιησω αυτο αντι για αεροφωτογραφια απο οκχε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ αλλά και πολλοί συνάδελφοι που ξέρω, δεν έχουμε ανεβάσει ούτε το 10% των αρχείων που απαιτούνται. Πολλοί δεν τα έχουν καν ετοιμάσει...

Άλλη η προθεσμία για τα αρχεία και άλλο πράγμα η κατάσταση της κάθε δήλωσης.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Η ολοκληρωμενη υπαγωγη μπορει να γινει και χωρις να εχεις υποβαλει ουτε ενα αρχειο αρκει να εχει πληρωθει το προστιμο .Τα αρχεια μπορεις να τα βαλεις και  μετα ως τις 30/9/13.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ αλλά και πολλοί συνάδελφοι που ξέρω, δεν έχουμε ανεβάσει ούτε το 10% των αρχείων που απαιτούνται. Πολλοί δεν τα έχουν καν ετοιμάσει...

Άλλη η προθεσμία για τα αρχεία και άλλο πράγμα η κατάσταση της κάθε δήλωσης. 

και εγω μια απο τα ιδια....μηπως να περιμενουμε να βγει και η αποφαση για τα στατικα  στον νεο νομο??ἕξαλλου βλεπω πολλες αλλαγες και οπως ειπε και ενας συναδελφος μαλλον οι απαιτησεις σε σχεδια και γενικοτερα υλικο θα πρεπει να ειναι ιδιες και με τον νεο νομο....ετσι δεν ειναι???ναι ομως το προσχεδιο λεει οτι τα προ του 75 ουτε σχεδια χρειαζονται ουτε τιποτα...ειδωμεν..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.