Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτοτυπάδικα


TheoTDM900

Recommended Posts

Παιδιά, αν και δεν έχω ρωτήσει ποτέ κι εγώ το φωτοτυπάδικο τί χρεώνει, εδώ στη Λάρισα, δεν παίζουν τέτοιες τρελές τιμες (νομίζω).... Τεο για πόσες φωτοτυπίες πλήρωσες τόσα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι....απλα νομιζω οτι το σκανερ ηταν το ιδιο κ για εγχρωμο κ για ασπρομαυρο..Τωρα αν χρεωνουν διαφορετικα δεν γνωριζω...Σας φαινεται λιγο???Βασικα ενα φωτοτυπαδικο εχει κανει στα Χανια τη διαφορα..Εχει πολυ καλες τιμες κ προτιμανε ολοι αυτο..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

τελειωσε!!!!!!! για φωτοτυπιες στη Θεσσαλονίκη η στα Χανια!!!!!!!

 

Ο φωτοτυπακος στη γειτονια μου δεν εχει τιμες. σε χρεωνει κατ εκτιμηση!!!!!

 

κατι σαν το κυμαινομενο δανειο!!!! σημερα 5 αυριο 10 κλπ:lol:

Link to comment
Share on other sites

έγχρωμη εκτύπωση (το εξώφυλλο) και 6 ασπρόμαυρες σελίδες συν σπιράλ δέσιμο σε φωτοτυπάδικο απέναντι από το πολυτεχνείο κρήτης στα Χανιά για εργασία μικρής έκτασης. Σύνολο: 4 ευρώ και 50 λεπτά...

 

Για ασπρόμαυρες εκτυπώσεις δεν μπορώ να σας πω γιατί εκμεταλλεύομαι τους εκτυπωτές του πολυτεχνείου...μιλάμε τυπώνω βιβλία ολόκληρα από pdf!!!! :D

 

θα ρωτήσω για τιμές ανά σελίδα και θα σας πω λεπτομέρειες αύριο που θα ξαναπεράσω...

Link to comment
Share on other sites

Ποσες σελιδες εχετε διαθεσιμες ανα εξαμηνο στο Πολυτεχνειο Κρητης???

 

Για φτηνες εκτυπωσεις στα Χανια ξερεις που θα πας ετσι??? Στη πλατεια 1866 κατω απο το Μεγαρο Πανθεον..εκει κατω απο την Αγροτικη τραπεζα...

Link to comment
Share on other sites

Ποσες σελιδες εχετε διαθεσιμες ανα εξαμηνο στο Πολυτεχνειο Κρητης???

 

Ούτε που θυμάμαι..τις εξαντλώ σε χρόνο dt. Επειδή κανένας άλλος στην παρέα δεν κάνει τόσο συχνα εκτυπώσεις εξαντλώ και γνωστών μου... Με μια πρόχειρη εκτίμηση πάντως έχουμε 1000 με 1500 σελίδες ασπρόμαυρες, διά δέκα έγχρωμες (1 ασπρόμαυρη σελίδα= 1 πόντος, 1 έγχρωμη=10 πόντοι). Αλλά δεν είναι σταθερό νούμερο πχ του χρόνου μπορεί να έχουμε λιγότερες σελίδες(σε καμία περίπτωση περισσότερες :P ). btw η ανανέωση των "πόντων" γίνεται κάθε έτος όχι κάθε εξάμηνο... :-x

 

Για φτηνες εκτυπωσεις στα Χανια ξερεις που θα πας ετσι??? Στη πλατεια 1866 κατω απο το Μεγαρο Πανθεον..εκει κατω απο την Αγροτικη τραπεζα...

 

Ναι το ξέρω! πολύ... underground μαγαζάκι! :D Ωστόσο δεν το χρησιμοποιώ συχνά γτ μένω κουνουπιδιανά και για φωτοτυπίες και εκτυπώσεις ως συνήθως τρέχω τελευταία στιγμή- ακόμη και αν έχω κάνει την εργασία μέρες πριν! :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.