Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αστεία κατασκευαστικά λάθη


Adavis

Recommended Posts

Από τη δεύτερη φώτο σου καταλαβαίνω ότι πρέπει να κόψεις το τσιγάρο συνάδελφε!:):);)

 

To έβαλα για μέτρο σύγκρισης μεγέθους...

 

Αλλά έχεις κάποιο δίκιο... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

συγνωμη ρε παιδια ,μηχανικος δεν ειμαι αλλα το παρακατω κτισμα που ειδα πανω στην μεσογειων ειναι λογικο ?ημουν στο ταξι και δεν το προλαβα καλα,

αλλα νομιζω καταλαβαινετε τι εχει γινει .Ο τυπος εχει σηκωσει 2 οροφους πανω απο το υποστεγο του βενζιναδικου στηριζομενο σε 3 κολωνες !

οκ ειναι ablock αλλα τι στο καλο ? εσεις θα βαζατε βενζινη απο κει?

post-16694-131887226015_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σαν πρωτη εικονα κατι δεν μου κολλαει καλα. Βεβαια εαν υπαρχει αδεια τοτε σιγουρα μπορει να γινει.

Τωρα εαν ο λογο γινεται γιατο βενζιναδικο εγω θα ελεγα γενικα οτι δεν θα έπρεπε να βρισκονται σε τετοια κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι το υπόστεγο είναι πλάκα πρόβολος επενδεδυμένο από κάτω και πάνω εκεί πατάνε τα alfablock, λίγο πιο έξω από την περασιά των υποστηλωμάτων.

Link to comment
Share on other sites

ειναι τουλαχιστον 2,5 μετρα μετα τα υποστηλωματα,σχεδον στην μεση του κτηριου.Τι να πω ? εγω παντος δεν θα καθομουν εκει απο κατω

 

απο αρπα κολλα μισο δουλειες αλλο τιποτα:(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.