Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ερχεται ο νέος νόμος για τα αυθαίρετα;


JTB

Recommended Posts

Αυτό είναι καλό!

Σημαίνει πως τα υπόλοιπα αυθαίρετα θα τα γκρεμίσουν οικειοθελώς οι ιδιοκτήτες τους.

Ανοίγουν οι δουλειές! :mrgreen:

Edited by Brasco
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 583
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δηλαδή με τον 4014 δηλώθηκε το 3,9% των αυθαίρετων κατασκευών. Άρα το υπόλοιπο 96,1% θα δηλωθεί με τον καινούργιο? Ω ρε λεφτά....

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχάσεις ν' αγοράσεις μεγάλο .....πορτοφόλι ή να ψάξεις από τώρα να επενδύσεις σε ....ομόλογα του ελληνικού δημοσίου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καμιά πληροφόρηση με το 10% της έκπτωσης του προστίμου στον 4014 αν πληρώθηκε το 30% μέχρι 31.05.13?!?!?!

 

Έλεος...θέλω να κλείσω υποθέσεις ΜΕ την έκπτωση που ψηφίστηκε!!!

Link to comment
Share on other sites

Τίποτε ακόμη....

 

Όταν φτιαχτεί θα το φωνάξουν τόσο δυνατά που σίγουρα θα το ακούσουμε....

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Αμάν με αυτή την έκπτωση!

Δηλαδή αν κάποιος είναι σε διαδικασία δόσεων και έχει πληρώσει πάνω από 30%, δικαιούται έκπτωσης 10% στο πρόστιμο.

Ενώ αυτός που έχει ξοφλήσει, είναι το κορόιδο.

Σωστά; Τα γράφω ξανά για να τα εμπεδώσω!

Link to comment
Share on other sites

Σωστά!

Σε μια περίπτωση δόσεων που έχω, όταν ο πελάτης μου πληρώσει το 90% του προστίμου θα του προτείνω να μην ξαναπληρώσει τίποτε άλλο και θα τον αφήσω να περιμένει την εφαρμογή της έκπτωσης. Γιατί είμαστε εξυπνότεροι από το σύστημα!

Link to comment
Share on other sites

Ενώ αυτός που έχει ξοφλήσει, είναι το κορόιδο.

 

Αυτός κέρδισε έκπτωση 20% γιατί πλήρωσε εφάπαξ..... "Μάγκας" ήταν κι όχι κορόϊδο, διότι αν είχε τα χρήματα και κάθονταν σε κάποιο τραπεζικό λογαριασμό δεν πρόκειται να κέρδιζε τόκους 20%.....

 

 

Σωστά!

Σε μια περίπτωση δόσεων που έχω, όταν ο πελάτης μου πληρώσει το 90% του προστίμου θα του προτείνω να μην ξαναπληρώσει τίποτε άλλο και θα τον αφήσω να περιμένει την εφαρμογή της έκπτωσης. Γιατί είμαστε εξυπνότεροι από το σύστημα!

 

Το ίδιο ακριβώς κάνω κι εγώ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ιάσονα σωστός για ακόμη μια φορά, αλλά με τις τόσες τσιριτσάντζουλες που έχει ο 4014, έχω καταντήσει να μπαίνω στα φόρουμ για να τον φρεσκάρω...

Link to comment
Share on other sites

Πάει αυτός τώρα   ......πέθανε! Σε λίγο θα γιορτάσουμε τα ....σαράντα του κι ακόμα ..."φως" από τον καινούργιο δεν είδαμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.