Μετάβαση στο περιεχόμενο

Η απαξίωση του ΠΕΑ


Inzaghi

Recommended Posts

Προφανώς lia01 δεν είναι μέλος του ΤΕΕ και βγάζει πιστοποιητικά στο όνομα άλλου.

Ισως από την ΕΥΕΠΕΝ να μπορούνε να σου λύσουν κάποιες απορίες αν τους ρωτήσεις, κάτι που θα σου πρότεινα να κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 563
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προφανώς πολλοί δουλεύουν με αυτόν τον τρόπο, αλλά η βλακεία αυτού του τύπου είναι ότι βάζει το όνομα του αντί του συνεργάτη του και κάνει μπάμ. Σε κάθε περίπτωση είναι παράνομο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους στέλνεις και καμιά διαμαρτυρία για τις εξετάσεις? Ετσι για να τους πριζώνουμε..Εχω στείλει 5-6 σε ΤΕΕ-ΥΠΕΚΑ... Τώρα αν κάνει κάποιος και υπογράφει άλλος, λίγο ενδιαφέρει λες και πρώτη φορά είναι.....

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι ΥΠΕΡ να μπορουμε να φορτωσουμε και αλλα πραγματα στο ΑΡΧΕΙΟ του πιστοποιητικου!!

 

πχ κατοψη....

ημερομηνια αυτοψιας και φωτογραφιες...

 

και ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ !!

 

 

 

υγ κανονικα οι ΠΟΙΝΕΣ θα πρεπει ναναι για ΟΛΟ το αντικειμενο του ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ !!

1 χρονο ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΑ !!!

Link to comment
Share on other sites

Και μια και το φερε η κουβέντα, για να μη ξεχνιόμαστε:

 

http://et.diavgeia.g.../find/unit:1399

 

δεν ανοιγει.... με τιποτα

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι ΥΠΕΡ να μπορουμε να φορτωσουμε και αλλα πραγματα στο ΑΡΧΕΙΟ του πιστοποιητικου!!

 

πχ κατοψη....

ημερομηνια αυτοψιας και φωτογραφιες...

 

και ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ !!

 

Κλασσική ελληνική κατάληξη. Αφού δεν μπορούν να διαφυλάξουν τη νομιμότητα και τη ποιότητα, θα πλακώσουν με τη γραφειοκρατία! Γενικά δεν είμαι ούτε εγώ αντίθετος να φορτώσουμε και άλλα στοιχεία του υπό επιθεώρηση κτιρίου.

Με ιντρικάρει ειδικά η ιδέα να μας ζητούσαν να ανεβάζαμε αναγκαστικά φύλλο καυσανάλυσης. Θα έπεφτε γέλιο :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.