Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ημερίδα TEE - Αντισεισμικότητα Παραδοσιακών Κατασκευών


Recommended Posts

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/SCIENTIFIC_WORK/EKDILOSEIS_P/EPISTHMONIKES_EVENTS/meresPolitistikisKlironomias

 

Ευρωπαϊκές ημέρες Πολιτιστικής κληρονομιάς

 

Το Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδος (ΤΕΕ) και η Διεύθυνση Αναστήλωσης Νεωτέρων και Σύγχρονων Μνημείων (ΔΑΝΣΜ) του ΥΠΠΟ, θα συμμετάσχουν στον εορτασμό των Ευρωπαϊκών Ημερών Πολιτιστικής Κληρονομιάς με τη διοργάνωση Ημερίδας στις 8 Δεκεμβρίου 2008 στο Ζάππειο Μέγαρο, με θέμα «Η αντισεισμικότητα των παραδοσιακών κατασκευών. Ζητήματα εφαρμογής ήπιων επεμβάσεων για την ενίσχυσή τους. Παραδείγματα».

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα συνάδελφοι. Την παρακολούθησα την συγκεκριμένη ημερίδα την περασμένη Δευτέρα. Σε γενικές γραμμές μου άφησε καλλές εντυπώσεις αν και μεγαλύτερο ενδιαφέρον παρουσίαζε η 3η συνεδρία (τουλάχιστον για εμένα σαν Πολ. Μηχανικό). Για όποιον/α ενδιαφέρεται μπορώ να ανεβάσω το CD με τα πρακτικά που μου έδωσαν.

Link to comment
Share on other sites

savvas.p αν μπορούσες να το κάνεις θα ηταν καλό.

Ηταν να πάω στο σεμινάριο αλλά με τα επεισόδια δεν ήξερα τι να κάνω.

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

savvas.p αν μπορούσες θα σε ευγνωμονούσαμε :)

Τα γεγονότα των ημερών έβαλαν σε 2η μοίρα την ημερίδα και δεν την παρακολούθησα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά θα πρέπει να περιμένετε μέχρι το απόγευμα που θα γυρίσω από το γραφείο. Η αλήθεια είναι πως στο τέλος της ημερίδας άρχισε ο πανικός στο Σύνταγμα.

Link to comment
Share on other sites

Με την ησυχία σου savvas.p και όποτε έχεις χρόνο.

Σε ευχαριστούμε και πώς δεν συναντηθήκαμε εσύ απο την ημερίδα κι εγώ απο την πορεία; :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.