Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ηλεκτρονικος μηχανικος


Recommended Posts

Δυστυχώς φίλε μου και εσύ είσαι ένα θέμα των επιτηδείων που είναι πολιτικάντηδες και των καθηγητάδων .

 

Επειδή δεν ήθελαν να ιδρύσουν ένα ακόμα τμήμα ηλεκτρολόγων μηχανικών , αλλά ήθελαν να βολέψουν και την φάρα των καθηγητών , ίδρυσαν ένα τμήμα μαιμού , που έρχεται σε σύγκρουση με τους ηλεκτρονικούς των τει , αλλά και τις δεκάδες σχολές πληροφορικής .

 

Σας έβαλαν και εσάς μέσα και προσπαθούν τώρα να το κάνουν όπως οι ΜΠΔ και να πάρουν και αυτοί δικαιώματα ηλεκτρολόγου .

Δυστυχώς δεν σας ενημερώνουν πριν το μηχανογραφικό κανείς , ακόμα και εμένα που τα έψαχνα πριν δώσει ο γιός μου , με κοίταζαν άλλοι γονείς σαν γραφικό , ενώ υπάρχουν δεκάδες χιλιάδες παιδιά , που πέρασαν σε πανεπιστημιακές σχολές με μηδενικά ΕΔ , απλά επειδή είναι πανεπιστήμια και γιά να μην περάσουν σε τει .

 

Δεν ξέρω αν πρέπει να το ξαναδείς με το 10 % , είτε γιά ηλεκτρολόγος , είτε γιά ΜΠΔ .

Το άκρο άωτο του αίσχους , είναι ότι το τμήμα σου χρησιμοποιεί τα ίδια αρχικά (ΗΜΜΥ) με τους ηλεκτρολόγους , ακριβώς γιά να μεγαλώνει το μπέρδεμα .

 

Αλλιώς ψάξτο γιά κατατακτήριες στο μέλλον .

Συγνώμη αν σου μαυρίζω την ψυχή , αλλά αυτή είναι η αλήθεια .

Link to comment
Share on other sites

Φίλε daras αν επιτρέπεται εσυ με τι ασχολησε ; Βρήκες καμία διέξοδο σχετική με το αντικείμενο της σχολής ;

 

Δουλευεα σε μεγαλη εταιρια τηλεπικοινωνιων απολυθηκα και ειμαι 2 χρονια ανεργος και αντιμετωπιζω και το γεγονος οτι μπορει να μην με διαγραψει το ΤΕΕ και θα τρεχω και δεν θα φτανω χαχαχαχαχαχ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.