Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσθήκη παρόμοιου ΚΑΔ


Recommended Posts

Ευχαριστώ George!

 

Πάντοτε οι απαντήσεις σου ειναι κατατοπιστικές, ειχα ρωτήσει και παλιότερα αν θυμαμαι, αλλα πιστεύεις πως η σύνταξη αρχιτεκτονικών σχεδίων μπορει να υπάγεται στην κατηγορία 71.12.1000, η αναγκαστικά θα πρέπει να επιλεχθει το 71.11.2000  ? παρομοίως και για την επίβλεψη στατικών μιας κατοικίας.

Edited by zulumpo
Link to comment
Share on other sites

Το ψιλιάστικα το ερώτημά σου όταν έγραφα. Η εικόνα παρακάτω είναι από την δική μου στο taxis.
Τότε ...πριν κάποια χρόνια είχα δηλώσει κι εγώ τον 71.12.10.00 αλλά κάτι χρειάστηκε ... δεν θυμάμαι ρε γαμώτο ... κάτι με τοπογραφική αποτύπωση... είχε σχέση ... αλλά δεν είμαι σίγουρος ... αλλά μου δημιουργήθηκε θέμα στην εφορία ... το οποίο το έσωσα λόγω γνωστού στην εφορία που με πρόλαβε ... και η πρότασή του ήταν να έχω, το ένα κλικ πιο γενικό, δηλαδή να έχω ως κύρια δραστηριότητα τον "βασικό" 4ψήφιο και αν θέλω να προσθέσω ως δευτερεύουσες δραστηριότης τα πιο κάτω επίπεδα.
Από τότε το άλλαξα στο γενικότερο και έκτοτε το έχω αφήσει έτσι με την πιθανότητα αν θέλω να μπω σε κάποιο επενδυτικό σίγουρα δεν θα μπορώ .... κάποια στιγμή θα πάω να βάλω κάποιους ως δευτερεύουσες δραστηριότητες.

Παρόλα αυτά θα σε παραπέμψω εδώ στον Σωτήρη, που θεωρώ ότι θα καλυφθείς :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:8-) 8)
Δεξου την απαντησή του ως ειδικοτερου επι του θεματος.

 

 
edit: Κατι θυμήθηκα ... πρέπει να μου δημιουργήθηκε θέμα με κάποια άδεια ... τον τίτλο του έργου κάποια κατασκευή ... που ήμουν μέλος σε μία ομάδα ... αλλά εντός είχε κάποιο λεκτικό σχετικά με τοπογραφική αποτύπωση .... τότε που πηγαίναμε τα ΦΕΜ στην εφορία ... και κόλλησαν εκεί γιατί η σφραγίδα μου έγραφε πολιτικός μηχανικός (τι άλλο να έγραφε ... τέτοιος είμαι) ... κάτι τέτοιο με τον τίτλο ...  που δεν κολούσε με τον ΚΑΔ μου ... Τώρα για να σου πω ακριβώς δύσκολο ... σε κάτι κούτες ... κάπου στο υπόγειο ...

post-2272-0-83808900-1508079123_thumb.jpg

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.