Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασικά δεν κατάλαβα σωστά και νόμιζα ότι ο Πάνος μιλούσε και ρωτούσε για δική του υπόθεση, οπότε του εξηγούσα ότι δεν γίνεται η αλλαγή που ήθελε. Μετά το μήνυμα του Kosta K κατάλαβα σωστά και έκανα EDIT για να το διευκρινήσω. Τότε μου τα έκανε Κινέζικα, αλλά επειδή δεν είχε κάτι ουσιώδες το μήνυμα, το άφησα έτσι :smile:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...

όσο και αν προσπάθησα δε βρήκα στο site συμπληρωμένο παράδειγμα για το παράρτημα VII για εξοικονόμηση κατ΄οίκον...

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

εγκατάσταση φυσικού αερίου θέλει ο πελάτης μου....

 

Συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής.

Ευχαριστώ, hkamp.

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ θα ήθελα τη γνώμη σας. Σε κατοικία με οικοδομική άδεια και τακτοποιηση με 4014/11 φαίνονται νόμιμα 160τμ αλλα στην πραγματικότητα είναι 194τμ ξέρω πολύ καλά ότι θα κάνω την επιθεώρηση με ότι βλέπω και ότι έχω μετρήσει. Το θέμα είναι τι γίνεται με την έγκριση του εξ οικονομώ;;;; Αφού άλλα τετραγωνικά είναι δηλωμένα σαν νόμιμα και άλλα θα γράψω εγώ. Θα απορριφθεί? Και έγω θα μείνω και απλήρωτος εν τέλει και ο ιδιοκτήτης χώρίς αναβάθμιση 15000 ευρω;;;γιάτι πάντα...κάποιος για όλα θα "φταίει" σύμφωνα με τους ιδιοκτήτες.Ας απαντησει κάποιος που ξέρει γιατι το θέμα είναι σοβαρό και πολύ συχνό πιστεύω ανα την επικράτεια για πολλούς από εμάς.....

Link to comment
Share on other sites

καταρχας αμεσα πρεπει να παει στον 4178
 απλα πρεπει να ναι 100% τακτοποιημενο για εξοικονομω

αν τα βαλει τωρα το χασε το τρενο

τα επιπλεον με τι ημμνια θα πανε?

 

αν εκανε πχ 4014 στις 12-4-12 ????

 

η τραπεζα ... μαλλον το προγραμμα θελει νομιμοποιητικα για ολα τα τμ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.