Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Δεν υπάρχει όριο στην ηλικία.

Σε περιορίζει μόνο η τιμή ζώνης, η τρέχουσα ενεργειακή κατάσταση (να είναι Δ στην καλύτερη περίπτωση) και το εισόδημα του ιδιοκτήτη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αρα τι περιορισμό τιμής ζώνης έχω?

 

μια εκτός σχεδίου μεζονέτα στο Τριάδι με παίρνει?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλούσα για τυος επριορισμούς που υπάρχουν. Για την δική σου περίπτωση προφανώς και δεν γνωρίζω λεπτομέρειες :smile:

Με τιμή 2100 και κάτω δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάτε επίσης να έχει ρεύμα τα 3 τελευταία χρόνια

Που αναφέρεται αυτό?

Link to comment
Share on other sites

απο ποια χρονολογία και πίσω μπορούμε να εντάξουμε κάποιο κτίσμα για "εξοικονομώ"?

αρα τι περιορισμό τιμής ζώνης έχω?

 

μια εκτός σχεδίου μεζονέτα στο Τριάδι με παίρνει?

 

Συνάδελφε, χωρίς να θέλω να γίνω "κακός" μπήκες έστω στον κόπο πριν ρωτήσεις τις πιο στοιχειώδες ερωτήσεις έστω να μπεις εδώ;; http://exoikonomisi.ypeka.gr/

 

Θες και απάντηση συγκεκριμένα για το Τριάδι;;

 

Και εγώ να αρχίσω να ρωτάω για τον Σκινέ και να περιμένω κάποιον ντόπιο να μου απαντήσει;

 

Δες τον οδηγό προγράμματος, ή πιο απλά την ανακοίνωση του ΥΠΕΚΑ. Σου πήρε 1:30 ώρα να πάρεις απαντήσεις στο φόρουμ που με 5 λεπτά (κ πολύ λέω) στο site του υπουργείου είχες την απάντησή σου..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

την διαφήμιση τής Πειραιώς τήν είδατε? Δωρεάν :smile: σύμβουλο διαφημίζουν :shock: και παίρνουν τα λεφτα του μηχανικού.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως (λέω μήπως ) η ενέργεια της Τράπεζας Πειραιώς συνιστά αθέμιτο ανταγωνισμό; Εγώ που σου δίνω το δάνειο και επομένως βρίσκομαι σε ισχυρή θέση, σου χαρίζω την αμοιβή του μηχανικού (καρότο) άσχετα αν σου τα παίρνω από αλλού (μαστίγιο)

Είμαι σίγουρος (τι λέω τώρα;) το ΤΕΕ θα επέμβει θα διαμαρτυρηθεί έντονα και θα ζητήσει αντίστοιχα από τους μηχανικούς να μποϋκοτάρουν την Τράπεζα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχει αρχίσει κάποια τράπεζα (εθνική) να λέει στους πελάτες ότι αυτοί είναι οι σύμβουλοι έργου, και όχι ο μηχανικός, και ότι αυτά τα 250€ είναι αμοιβή της τράπεζας για την διεκπαιρέωση!!!

 

Λέω στην πελάτισσά μου να πάει να τους πει ότι σύμβουλος έργου θα είναι ο επιθεωρητής μου και της λένε οχι!!!

 

'Εχω σκοπό να πάω να τα κάνω σμπαράλια.. δε ντρέπονται...

Edited by babis.lou
Link to comment
Share on other sites

Είχα επικοινωνήσει τηλεφωνικά και μου είχαν πεί ότι είναι επιλέξιμα και τα κενά διαμείσματα αρκεί να έχουν ρεύμα τα 3 τελευταία χρόνια. Κάπου το είχα διαβάσει αλλά δεν μπορώ να το βρώ τώρα. Ας πεί και κάποιος άλλος συνάδελφος την γνώμη του.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.