Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αποκλειεται τοση καθυστερηση απο τραπεζα! Συνηθως max 2-3 μηνες αναλογως την τραπεζα. Μηπως απορριψαν τους πελατες σας και απλα δεν σας ενημερωσαν? Μηπως λειπουν δικαιολογητικα και δεν μπορουν να ερθουν σε επικοινωνια μαζι σας? Επισκεφτειτε ή παρτε τηλεφωνο τα καταστηματα

 

Από την Τράπεζα έχει φύγει πρίν απο δύο τουλάχιστον μήνες για το Υπουργείο όπως μου είπαν,και η καθυστέρηση είναι απο εκεί.Πρόκειται δε για το σπίτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με πηρε χτες υποψηφιος πελατης για να μου κανει παζαρια στην τιμη των πιστοποιητικων για ενταξη στο εξοικονομω, ενω τα χρηματα θα τα παρει ολα πισω...

Ο Χριστος και η Παναγια...

Δηλαδη αυτος προσπαθει να περισωσει λεφτα απο το ΕΣΠΑ (η οτι ειναι αυτο το ταμειο τελος παντων) και οχι απο την τσεπη του

Φυσικα και του ειπα πως η νομιμη δε μεταβαλλεται και καπου εκει εληξε η συνομιλια μας...

Link to comment
Share on other sites

Τον έχουνε τρελάνει τον κόσμο ρε παιδιά...

Προσπαθεί να κόψει από παντού, ακόμα και από αυτά που δεν πληρώνει ο ίδιος!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα ένα χτες με έσπασε τα νεύρα, "μα αφού απελευθερώθηκαν κλπ". Ρε άνθρωπε του λέω. Αυτό το ποσό στο επιδοτεί το κράτος, τι με τυραννάς;;;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με πηρε χτες υποψηφιος πελατης για να μου κανει παζαρια στην τιμη των πιστοποιητικων για ενταξη στο εξοικονομω, ενω τα χρηματα θα τα παρει ολα πισω...

Ο Χριστος και η Παναγια...

Δηλαδη αυτος προσπαθει να περισωσει λεφτα απο το ΕΣΠΑ (η οτι ειναι αυτο το ταμειο τελος παντων) και οχι απο την τσεπη του

Φυσικα και του ειπα πως η νομιμη δε μεταβαλλεται και καπου εκει εληξε η συνομιλια μας...

 

...κι εγώ νόμιζα ότι μόνο σε μένα συμβαίνουν αυτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.