Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ελεύθερη πρόσβαση σε 29.000 διδακτορικές διατριβές


babis.lou

Recommended Posts

Μην ξεχνάμε ότι αυτά "συμβαίνουν και εις τας Εσπερίας"... Πρόσφατα αφαίρεσαν το διδακτορικό της γερμανίδας υπουργού Παιδείας (!) διότι διαπιστώθηκε ότι εκτεταμένο μέρος της διατριβής της ήταν προϊόν λογοκλοπής...

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάμε ότι αυτά "συμβαίνουν και εις τας Εσπερίας"... Πρόσφατα αφαίρεσαν το διδακτορικό της γερμανίδας υπουργού Παιδείας (!) διότι διαπιστώθηκε ότι εκτεταμένο μέρος της διατριβής της ήταν προϊόν λογοκλοπής...

 

 

ενταξει απο αγορασμενες διπλωματικες -εργασιες κτλ καποιοι ΚΟΝΟΜΑΝΕ μαυρα περισσοτερα αποσα θα βγαζανε ΠΟΤΕ ως μηχανικοι

αρκει που τα κανουν για αλλους!!!

 

 

τι μου θυμισες τωρα.....οταν πηγαινα στο κτελ να παρω το πακετακι μου απο το πατρικο καποιοι συμφοιτητες περνανε αντι πακετακι ΤΑ ΜΠΑΖΟΥΚΑΣ με τα σχεδια για τις εργασιες απο τις σχεδιαστριες του μπαμπα.....

 

γμτ και ειχες και τον ΛΑΛΑΚΗ τον καθηγητη να συγκρινει το δικο σου σχεδιο (ειδικα αν ησουν οπως εγω αμεσως πολ μηχ και οχι αρχιτεκτων που κατεληξε πολ μηχ και ηξερε απο σχεδια ) με της σχεδιαστριας με ενσημα για συνταξη !!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι νέο. Υπάρχει καιρό. Πλέον αποτελεί μέρος μιας ευρύτερης προσπαθειας αποθετηρίων:

http://www.epset.gr/el/Digital-Content/Digital-Repositories

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.