Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χρήση του πτυχίου


Recommended Posts

καλησπερα σας...ειαι αποφοιτος επαγγελματικου λυκειου μηχανικοσ ηλεκτρολογοσ αυτοκινητων και θελω να μαθω εαν με το πτυχιο αυτο χωρισ να το εχω πιστοποιησει μπορω να δουλεψω μαστορας σε συνεργιο....μετα ξερω μολις κολλησω ενσημα θα δωσω για την πιστοποιηση...οχι σαν βοηθος σαν μαστορας...το τονιζω γτ μου ζητηθηκε να δουλεψω σαν μαστορας....χρειαζεται πιστοποιηση για να δουλεψεισ σαν μαστορας...???

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω προσωπικά να σε βοηθήσω στο τι χρειάζεσαι για να πιστοποιηθείς ως μάστορας σε συνεργεία αυτοκινήτων, αλλά η ειδικότητα που διάλεξες στο προφίλ σου (Διπλ. Ηλ/γος Μηχαν/λος & Μηχανικός Υπ/στων) χρειάζεται να βγάλεις πολυτεχνείο.

Οπότε μόλις μπορέσεις διόρθωσε σε το σε παρακαλώ και καλό ξεκίνημα στην καριέρα σου.

 

Το θέμα θα μεταφερθεί στην ενότητα ιδιώτες

Link to comment
Share on other sites

επρεπε να βαλω ειδηκοτητα και δεν ειχε την δικια μου...και δεν μπορουσα να το αποφυγω σε καμια περιπτοση δεν θα εδινα ψευδη στοιχεια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.