Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προβλημα με οσμη σε κατάστημα


gauliontas

Recommended Posts

ενοικίασα ένα καταστημα στον νομο εβρου. εγω ζω στην γερμανια. στην απουσια μου το καταστημα βαφτηκε για πρωτη φωρα και ριχτε κονιαμα στο πατωμα.

Μετα απο 8  μηνες ξενικιαστικε το καταστιμα και ενα μηνα μετα ηρθα στο καταστημα μου και βρομουσε πολυ ασχημα και δυνατα.

 

Μηπως έχει ακουσει κανεις κατι για προβληματικά χρώματα?

 

Μηπως ξλερει κανένας των κανονισμό για του χώρους ιγυινεις? το καταστημα ειναι 70 τερταγωνικα μετρα οποτε απο οσο ξερψ δεν απαιτητε τουαλετα για ΑΜΕΑ απλος 2 τουαλετες ανδρων και γυναικων ξεχωριστα κτιστες.

 

Κανω λαθός?

Εχει καπίος την γνώση σε πίον κανονισμό πρέπει να ψάξω για να βρό τις πληροφορίες που χριάζομαι?

 

Ευχαριστω πολύ απο τώρα.

Link to comment
Share on other sites

βλεπεις αυτο

 

 

http://www.michanikos.gr/topic/31711-%CE%91%CF%80%CE%BF%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B7%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CE%91%CE%BC%CE%95%CE%91-%CF%83%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%B9%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D-%CE%B5/page-4?do=findComment&comment=574634

 

για τις οσμές...και τα χρωματα .δξ...,

 

αλλα πριν ψαξεις τα..... χρωματα...

δες αν ειχε ξεχαστει κατι που ¨μυρισε"

ή το σιφονι που "στεγνωσε" και ερχονταν οι οσμες απεξω... κλπκλπ λιγωτερο περιπλοκα......

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.