Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α07] Απόδειξη χρόνου κατασκευής αυθαίρετων κατασκευών (γενικά)


Recommended Posts

δεν στέλνει..περιμένουν τη μεταφορά των αρχείων απο ΟΚΧΕ σε ΕΚΧΑ με άγνωστο χρονικό προσδιορισμό

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν, το υπόγειο να κατασκευάστηκε μετά? Γιατί να το βάλω μετά το 2004, έχει καμία λογική???

 

Κι όμως ..γίνεται !! Το έχω δει εγώ . Σκάφτηκε με φτυάρια έως τα πέδιλα .Μέσα στο λεκανοπέδιο παρακαλώ.

Edited by avgoust
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως ..γίνεται !! Το έχω δει εγώ . Σκάφτηκε με φτυάρια έως τα πέδιλα .Μέσα στο λεκανοπέδιο παρακαλώ.

 

Κι εγώ, σε αρκετές περιπτώσεις.....

Τι να κάνουμε όμως, είναι τελικώς ....τυχερούληδες!!!!

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, λήψεις Α/Φ δεν υπάρχουν κάθε χρόνο. Τι γίνεται στις περιπτώσεις όπου έχω αυθαίρετο του 74 ενώ η πλησιέστερη χρονολογικά Α/Φ που έχω είναι του 76. Η προηγούμενη έίναι νομίζω του 68-69.Εννοείται ότι δεν υπάρχουν δημόσια έγγραφα...... 

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν ειπα κατι τετοιο

Αλλα, δυστυχως. μεχρι να βγει καποια ΥΑ που να μας επιτρεπει να ρυθμιζουμε λαμβανοντας υποψιν παλαιοτητα με αλλο τροπο, θα αναγκαζεσαι να μη λαμβανεις μειωτικο συντελεστη στις ρυθμισεις σου

 

Εψαχνα χτες στο χαρτη του ΓΥΣ να βρω αεροφωτογραφιες και στην περιοχη της Σαλονικης σπανιζουν οι προ 1975

 

Τι να αποδειξεις? 

 

Και οσες βρηκα ηταν με κλιμακα 1:40.000. Τρεχα γυρευε... Τι να δεις απο εκει και ποσο ευκρινες να ειναι?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Η κλίμακα 1:40000 είναι η καλύτερη που υπάρχει πιστεύω.

Εγώ προσωπικά τα βρίσκω όλα όσα ψάχνω.

πριν καν την παραλάβω.

:smile: :-) :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.