Μετάβαση στο περιεχόμενο

[Α07] Αεροφωτογραφίες (α/φ) για απόδειξη παλαιότητας αυθαιρεσίας


Recommended Posts

+1 Ιασονα μολις το είδα. Mόλις μίλησα και γω. δεχονται εκτος Τετάρτης 09,00-13,30 απλά για εμάς τους από μακρια η μόνη λύση είναι να  ...χωσουμε κανα φίλο, ώσπου να ανοίξουν ηλετκτρονικά.

ΥΓ : Πάντως είναι καταπληκτικό το πώς μία εφημερίδα με 1 δημοσίευμα -εξοργίζοντας προφανώς καποιον υπουργό- λύνει σε 1 εβδομάδα κολλήματα διοικητικά κλπ μηνών.

τελικά αν έχω ποτε σοβαρό πρόβλημα με το Δημόσιο, και γω τον Παπαδάκη θα πάρω, τί κάθομαι και διαβάζω ο μ@@@. Και μετά σου λέει αλλάζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι σίγουρος ότι, ...εξυπηρετούν!!!

Θα πάω από βδομάδα, αλλά μάλλον χλωμό το βλέπω ακόμα....

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι μακρια απο το κεντρο,ποιος ο λογος να τρεχω για Α/Φ εφοσον τα Ε9  των πελατων ειναι τακτοποιημενα? :smile:

Edited by nikosantonakas
Link to comment
Share on other sites

14 ημέρες και σήμερα απομένουν για ν' ανέβουν στην εφαρμογή των δηλώσεων Ν.4178/2013 από το ΤΕΕ οι αεροφωτογραφίες της 28.7.2011 (κόκκινη γραμμή) για ολόκληρη την ελληνική επικράτεια!!!

Link to comment
Share on other sites

14 και σήμερα! Απολελέ και τρελελέ! ΙΑΣΟΝΑ ούτε στο στρατό δεν μετρούσαμε έτσι τις μέρες! :smile:

Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

Για πλάκα τις μετράω!!!! Ξέρω ότι, δεν πρόκειται να κάνουν απολύτως τίποτα!!! Έτσι απλώς για να μας διαβάζουν και τα νεύρα τους να γίνονται ....τσατάλια!!!! Άσε που δεν πρόκειται να κάτσω να με τρελάνουν αυτοί!!!! Θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου για να τους τρελάνω εγώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

13 ημέρες και σήμερα απομένουν για ν' ανέβουν στην εφαρμογή των δηλώσεων Ν.4178/2013 από το ΤΕΕ οι αεροφωτογραφίες της 28.7.2011 (κόκκινη γραμμή) για ολόκληρη την ελληνική επικράτεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.