Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Το καλοκαίρι θα γίνω κι εγώ μέλος του κλαμπ γονέων και με βλέπω να μπάινω μία στο michanikos.gr στο τόπικ "αλλαγή χρήσης" και μία στο parents.gr στο τόπικ "αλλαγή πάνας"! :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λετομ...

 

με το καλό...

 

και

υπομονή....

 

μονον 4.322 πανες θα χρειαστει να αλλαξεις... :smile:

 

http://www.youtube.com/watch?v=fOplByZMud4

Link to comment
Share on other sites

Ούφ, μόλις είδα την εικόνα του νίντζα όταν πάτησα ανανέωση σελίδας τρόμαξα μήπως έλεγες τίποτα αρνητικό στο θέμα της αλλαγής χρήσης αυλής και μου τίναζες στον αέρα την τακτοποίηση που συζητούσαμε στην πίσω σελίδα!

Όχι ότι το 4.322 δεν με τρόμαξε επίσης, χαχα!

Link to comment
Share on other sites

για ποια αυλη μιλας???

 

α...ναι...εννοεις...

 

για εκεινη που καποιος ηθελε να "νομιμοποιησει"  την θεση οπου  παρκαρει το αυτοκινητο του σε βαρος των αλλων???

 

[και ακομα δεν καταλαβα τι απαντησε ποιος...σε ποιόν και σε τί... :smile: :-) :smile: ]

Link to comment
Share on other sites

Μια μέρα χρειάστηκε ν' αλλάξω 12 πάνες..... Ήταν 3 μηνών ο μεγάλος μου γιος...

Link to comment
Share on other sites

Και το κακό είναι ότι πρέπει να τις αλλάζεις μία μία. Δεν γίνεται εφάπαξ για να μειωθεί ο αριθμός τους! :mrgreen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και η παροιμία: βοήθα με να σε βοηθώ, να ανεβούμε το βουνό (του 4178)!

 

@ponireas: Δεν το κάνουν αυτό γιατί τα υπάρχοντα κτίσματα είναι του '48 (ερείπια στην κυριολεξία) και του '60κάτι και οι όποιες αυθαιρεσίες τακτοποιούνται με αναλυτικό και με κατ.1 προ 75 οπότε με ελάχιστα χρήματα τις ρυθμίζουν για όσο χρειαστεί και αργότερα κάποια στιγμή λένε να τα κατεδαφίσουν όλα και να σηκώσουν νέα οικοδομή μιας και το οικόπεδο είναι μεγάλο και μπορούν να χτίσουν πολλά τμ.

 

 

Apier τώρα είδα ότι σου απάντησα μετά από μια ώρα στην ερώτησή σου! Έπεσες στην περίπτωση, έβαλα να φάω εκείνη την ώρα! Μάλλον θα έτρωγε και ο ΙΑΣΟΝΑΣ και γι' αυτό αργησε να δώσει παρουσία! :mrgreen:

δεν πειράζει. το βρήκα τελικά μετά από λίγο. ο Ιάσονας πρέπει να είχε σοβαρή δουλειά γιατί άργησε πολύ.

(όχι ότι είναι και υποχρεωτικό να απαντάει σε όλα. μερικά τα καταφέρνουμε και μόνοι μας, όπως εύστοχα παρατήρησε)

 

ρε ponirea θα μου πεις τελικά τι κατηγορία πρέπει να βάζω στα φκ "προς έκδοση αδείας" ;

(άλλη βλακεία αυτή. παρότι δεν υπάρχει κατηγορία που να αντιστοιχεί, πρέπει οπωσδήποτε κάτι να βάλεις) 

Link to comment
Share on other sites

Και το κακό είναι ότι πρέπει να τις αλλάζεις μία μία. Δεν γίνεται εφάπαξ για να μειωθεί ο αριθμός τους! :mrgreen:

τώρα μακακιζόμαστε, αλλά ρε φίλε δεν μπορούσα να μην σου βάλω +1

τρελαίνομαι με την αντιστοίχιση ζωής και 4178 που κάνεις.

 

όσο για τις πάνες, θα έρθει ώρα που θα τις αναπολείς. 

(εμένα βέβαια είναι 3,5 η κόρη μου και ακόμα δεν την έχει κόψει. Στο σπίτι, γιατί στο "σχολείο" πάει κανονικά τουαλέτα)

Link to comment
Share on other sites

<<τρελαίνομαι με την αντιστοίχιση ζωής και 4178 που κάνεις.>>

Επίτηδες το κάνω ώστε να φαινόμαστε ον τόπικ και να μιλάμε για αλλαγή πάνας χωρίς να "μυρίζονται" τίποτα οι συντονιστές! :smile:

Link to comment
Share on other sites

letom: Μπράβο ρε φίλε. Να ακούμε και κάτι όμορφο. apier: Τουλάχιστον, θα πίνουμε νερό (από τις κόρες μας)

 (παρακαλούνται οι διαχειριστές να μην ''κόψουν'' την κουβέντα)

Edited by αστέριος
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.