Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Η τελευταία διαφέρει μόνο ως προς το ποσό (λόγω ελάχιστου 50 Ευρώ). Κατά τα άλλα είναι η ίδια, ακόμη και στο barcode. Το σύστημα δηλαδή λαμβάνει τις δόσεις κατά χρονική σειρά. Αν π.χ. εγώ πληρώσω απευθείας την δόση του Μαιου, αυτό θα μουεμφανίσει ότι πλήρωσα την δόση του Φεβρουαρίου, εφόσον είναι ισόποσες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 680
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πρόσεχε η τελευταία, αν το ποσό είναι διαφορετικό, θέλει διαφορετικό "χαρτί" να τυπώσεις και να δώσεις στον ιδιοκτήτη για να πληρώσει.

Επίλεξέ την στο σύστημα και τύπωσε το "χαρτί", θα δεις ότι, ο κωδικός πληρωμής είναι διαφορετικός από των προηγούμενων.

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε, μάλλον κάτι δεν έχεις δει καλά.....

Ο κωδικός πληρωμής αφορά σε συγκεκριμένο κάθε φορά ποσό κι όταν το ποσό αλλάζει προϋποθέτει και την αλλαγή του κωδικού πληρωμής του.

Συνιστώ να το ξαναδείς!

Link to comment
Share on other sites

Η μοναδική περίπτωση ο κωδικός πληρωμής να είναι ο ίδιος (με διαφορετικά ποσά δόσεων και τελευταίας δόσης) είναι, να έχει γίνει κάποια προγραμματιστική "πατάτα" από το σύστημα του ΤΕΕ (ίσως σε κάποια από τις αναβαθμίσεις τους). Όταν με το καλό φτάσει ο ιδιοκτήτης στην τελευταία πληρωμή, εκεί θα βγει στην επιφάνεια.....

 

P.S. Λες να προσπαθούν να βάλουν τους τόκους υπερημερίας;;;;

Edited by ΙΑΣΟΝΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ ωχ.....πάλι θα μαλώσω με τον πελάτη δηλαδή! Αλλά θα μου πεις μέχρι το 2020.....καλά κρασιά! Κανένας άλλος με νέα δήλωση με δόσεις να μας πει???

Link to comment
Share on other sites

msxoin,

και εγώ έχω κάποιες δηλώσεις όπου το πρόστιμο πληρώνεται σε δόσεις και πάντα διαφέρει το ποσό και ο κωδικός πληρωμής της τελευταίας.

Link to comment
Share on other sites

msxoin,

και εγώ έχω κάποιες δηλώσεις όπου το πρόστιμο πληρώνεται σε δόσεις και πάντα διαφέρει το ποσό και ο κωδικός πληρωμής της τελευταίας.

 

Τί να σας πω ρε παιδιά, σε μένα μόνο το ποσό της τελευταίας διαφέρει. Ο κωδικός είναι ο ίδιος...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, 

 

αν βάλω τώρα δήλωση για πληρωμή με δόσεις, πόσες μηνιαίες θα μου προτείνει; ισχύει το 100 ή τόσες όσες απομένει για να λήξει ο νόμος (και η παράτασή του) ;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.