Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Δηλαδή για να καταλάβω, αν δεν έχω υποβάλλει την αίτηση για χρηματοδότηση και γίνω μόνιμος δεν μπορώ να την υποβάλλω μετέπειτα;

Και αν την υποβάλλω και την επόμενη μέρα με κάνουν μόνιμο, τι σκ.τ.ά έχει αλλάξει στην ουσία;

Δεν έχω πληρώσει τα σεμινάρια; Σε τι πλεονεκτική θέση θα βρεθώ με τον τίτλο του μόνιμου που θα μου αφαιρεί τη δυνατότητα χρηματοδότησης;

 

Καμιά φορά και τι δε θα ΄δινα να βρεθώ για μια στιγμή στο μυαλό  αυτού που τα σκέφτηκε.

 

 

Edited by hkamp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Βρε Ηλία κάνε τη αίτηση, γιατί την καθυστερείς καταρχήν? Δεν κερδίζεις κάτι.....

Μην παίζεις με δαύτους γιατί, άντε μετά να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας...Μη τους χαρίζεις τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μας ενημερώσει κάποιος που εγκρίθηκε τι αριθμό πρωτοκόλλου είχε, έτσι ώστε να έχουμε μια εικόνα για το πότε να περιμένουμε τη δικιά μας έγκριση?

Link to comment
Share on other sites

Περίπου στα 1700 είχα.

Δίνουν συνεχόμενους αριθμούς πρωτοκόλλου και για τις 3 κατηγορίες.

Δηλαδή στα κτίρια θα είναι λιγότερες οι αιτήσεις από 1700.

Link to comment
Share on other sites

Η αιτηση για την επιδότηση έγινε πριν εγκριθούμε και πριν δημιουργηθεί το αρχείο μονίμων.

Άλλωστε δεν είναι έτοιμη η φόρμα για τα δικαιολογητικά. Δεν χάνεται η επιδότηση προφανώς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εγκριθηκα...

Αντε και στα δικα σας...

Inzaghi μια ερώτηση, Από τις 25-9-13 έστειλα Υπεύθυνη δήλωση & βεβαίωση σεμιναρίων στο [email protected]

με θέμα τον ΚΜΧ. Στην φάση 2 μου δείχνει ότι παρεληφθησαν δύο αρχεία απο το mail μου. αλλά όταν πάω να τα δω ένα προς ένα μου δείχνει πρόβλημα με τον σερβερ του συστήματος/ Στην φάση 3 όπου θα κάνω την αναγγελία μου δείχνει τα 2 αρχεία που θα χρησιμοποιήσω, χωρίς να τα ονοματίζει. ΒΟΗΘΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Περίπου στα 1700 είχα.

Δίνουν συνεχόμενους αριθμούς πρωτοκόλλου και για τις 3 κατηγορίες.

Δηλαδή στα κτίρια θα είναι λιγότερες οι αιτήσεις από 1700.

Φίλε hkamp ποια μέρα ακριβώς εγκρίθηκες.?.συμφωνώ για τις 3 κατηγορίες..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.