Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι κανεις αίτηση και σε 6 μήνες πρέπει να ανεβάσεις τα απαραίτητα δικαιολογητικα για την επιχορήγηση μαζί με τις βεβαιώσεις παρακολούθησης των σεμιναρίων. Επομένως και τώρα να μην κάνεις τίποτα εχεις κάποιο χρόνο.

Edited by antboton
Link to comment
Share on other sites

αλλαξε το στατους και η μορφη στο ΜΗΤΡΩΟ

 

Α.Μ. ΕΥΕΠΕΝ: **** Ονοματεπώνυμο: ************* Ταμειακά Ενήμερος έως: 23/05/2014

 

 

κανονικα εγραφε και μεχρι ποτε εισαι Ε.Ε.

Link to comment
Share on other sites

Analog και εγώ δεν ξέρω πότε με εγκρίνανε. Δεν με ειδοποιήσανε με e-mail και είχα μέρες να μπω στη σελίδα. Δεν πρέπει να έχει όμως πάνω από 3-4 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πήραν παράταση οι προσωρινοί ή μου φαίνεται? Αυτό καταλαβαίνω μιας και δεν αναφέρεται πλέον η λήξη άδειας παρά μόνο μέχρι πότε είμαστε ταμειακά ενήμεροι....

Link to comment
Share on other sites

ικαρε συγγνωμη για την εκφραση αλλα θα τους κανουμε τα 3 -2....

 

χωρις πλακα ενω εχω παρακολουθησει τα σεμιναρια....ακομα και η κατασταση το επιβεβαιωνει με το ΚΑΣ.....ειμαι προσωρινος  εχω πληρωσει και το παραβολο

 

αν μου κανουν διακοπη 1 μηνα δεν θα πρεπει το παραβολκο να πρει παραταση 1 μηνα?

 

 

και μετα ξυπνησα

Link to comment
Share on other sites

 
 
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Αμα γίνεις στο καπάκι, συνεχίζεις με το ίδιο παράβολο έτσι δεν είναι? Αφού μέχρι ...2014 ταμειακά ενήμερος, μέχρι τότε δεν ξαναέχει παράβολο....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.