Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Λοιπόν το βρήκα. 

23 Οκτώβρη είχα ανεβάσει τις βεβαιώσεις παρακολούθησης στο σύστημα και χτες εγκρίθηκα.

 

Ίκαρε ήμουν ντεμί, να κάνω να μην κάνω, αλλά είπα ένα 100άρικο ειναι (όχι ότι είναι λίγο) θα το δώσω να δούμε τι γίνεται μιας και είναι η πρώτη φορά..

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω αρχες 14....και εχουν γινει αρκετες παρατασεις.Ηταν υποχρεωτικοι απο το 2010.Να δουμε πως θα εξελιχθει!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται.. Παιδιά δεν είναι σαν τα ΠΕΑ που κάνουμε. Εκεί θελεις όργανο η καλή συνεργασία με συντηρητή. Βάλτε το και αυτό υπόψιν στα έξοδα...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, να συμπληρώσω ότι και το λογισμικό του ΤΕΕ για την επιθεώρηση λεβήτων δε μου φάνηκε εντελώς "έτοιμο". Υπάρχουν αρκετές ελλείψεις...

Βέβαια θα μου πείτε θα κωλώσουν στο λογισμικό??  Όχι βέβαια.... (απαντάω μόνος μου  :smile:)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει βεβαίωση παρακολουθησης  σεμιναριου ως προυποθεση για επιθεωρηση λεβητων?

οσον αφορα το παραβολο καλυπτεται απο το μη ληξαν παραβολο των προσωρινων η θελει 50άρικο?(δεν μου το βγαζει ως προϋπόθεση στην αναγγελία...)

Link to comment
Share on other sites

Θελει να παρακολουθήσεις σεμινάρια λεβήτων και ξεχωριστό παράβολο των 50 για αναγγελία. Αντιστοιχα για κλιματισμό. Είναι στην ουσία 3 διαφορετικές ιδιότητες. Κτηρίων, λεβήτων, εγκαταστάσεων κλιματισμού.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.