Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εγγραφή στο Μητρώο Μονίμων Επιθεωρητών


gapidianak

Recommended Posts

Μισές δουλειές κάνεις..... :mrgreen:

 

Εννοείται όλοι κάνουμε αναγγελία και όλοι θα εγκριθούμε. Το θέμα είναι πότε??? Ακόμη τίποτε......

Link to comment
Share on other sites

O deathlok στις 5 Δεκ ανέφερε ότι εξετάζουν τις αιτήσεις από 25 Οκτωμβρίου.....Σήμερα 10/12 ο mixyak λέει ότι φτάσανε στις 30/10..... Να υπολογίζουμε ανάλογα λοιπόν... :mrgreen:.  Εκτός αν κρασάρουν και πάμε από νέο έτος....

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Πήγα από εκεί.....ήθελα να σώσω μία υ.δ. για ακύρωση ΠΕΑ, και του λέω τι θα γίνει....ε είμαστε ακόμα στις 30 του μηνώς....δλδ εγώ που εκανα αίτηση 19 του μήνα ε........στην αρχή του έτους θα εγκριθείς..... μα τότε θα έχουν περάσει η δύο μήνες και θα γίνω έτσι και αλλιώς.....Δίκιο έχεις θα γίνεις αυτόματα τότε.....Γέλασα και έφυγα δεν έχει νόημα να συζητάς μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κρασιά και καλή χρονιά νάχουμε....

 

Εμένα προσωπικά τα ΠΕΑ είναι οι μοναδικές δουλιές ( :smile: :-) ) που κάνω δεν παίζουν άλλες δουλιές στη περιοχή μου... και έχω 10-12 σε αναμονή :sad: :-( 

Τι να πώ .....ΑΠΑΙΧΤΟΙ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Από το 50άρικο που αφορά συνδρομή ενός έτους, θα δώσουν παράταση του ενός μηνός και βάλε, που χάθηκε???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.