Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μελέτη από Ηλ.Μηχ για λειτουργία Ιδ.Διαγνωστικού Εργαστηρίου


Recommended Posts

Σχετικά με Βεβαίωση Λειτουργίας Ιδιωτικού Διαγνωστικού Εργαστηρίου.

 

Μου ζητήθηκε να κάνω μία μελέτη που να προκύπτει ότι η ηλεκτρική εγκατάσταση είναι κατάλληλη και επαρκής για την χρήση του εξοπλισμού που θα χρησιμοποιηθεί. (έχω επισυνάψει και το σχετικό .doc από την Περιφέρεια Αττικής που φαίνεται η παραπάνω απαίτηση (Νο7)).

 

Στο έγγραφο με τα δικαιολογητικά (επισυνάπτεται) δεν δίνει κάποια πιο συγκεκριμένη πληροφορία.

 

Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό και αποτελεί την πιο ολοκληρωμένη μελέτη ηλεκτρικής εγκατάστασης είναι μία νέα ΥΔΕ, με την κάτοψη, το μονογραμμικό σχέδιο και τις υπεύθυνες δηλώσεις και επανέλεγχος κάθε 7 χρόνια (διότι πρόκειται για την κατηγορία Νο.59 - Ιατρεία, κλινικές, νοσοκομεία κλπ.) http://poseh.gr/component/content/article/53-kanonismoi/97--ehe.html

 

Μπορεί κάποιος συνάδερφος Ηλ. Μηχ ή Μηχ. Μηχ να δώσει κάποια πληροφορία, σε περίπτωση που έχει αντιμετωπίσει παρόμοια περίπτωση?

2737_DY08.doc

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.