Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ηλεκτρολόγος μηχανικός ΤΕ


694hle808

Recommended Posts

Αλήθεια, ποια ακριβώς η δουλειά που κάνει ένας Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΤΕ? Που μπορεί να απευθυνθεί για δουλειά με βάση το πτυχίο του?? Ένας νέος απόφοιτος τει ηλεκτρολογίας πού μπορεί να δουλέψει΄και να κάνει μια αρχή (εκτός απο μαστώρι, βοηθός ηλεκτρολόγου κ.τ.λ που τα χουμε φάει στη μαπα  ) και να εξελιχθεί ώστε να έχουν αντίκρισμα οι σπουδές του??

Link to comment
Share on other sites

 μπορει να γινει τα παντα ,ορεξη να υπαρχει

 

Μπορεί να κάνει και τον πολιτικό μηχανικό??

 

Φίλε, στείλε βιογραφικά σε εταιρείες που ζητούν στην ειδικότητά σου...Τώρα σαν ελ.επαγγελματίας χωρίς εμπειρία, κύκλο κτλ....χλωμά τα πράγματα

Edited by ikaros13
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

πολλούς θα απασχολεί το ερώτημα μου φαντάζομαι όμως..Γνωρίζει κανείς εταιρίες πιο συγκεκριμένα που να απασχολούν νέους απόφοιτους ηλεκτρολόγους μηχανικούς ΤΕ??βιογραφικά στέλνουμε παντού

Link to comment
Share on other sites

πολλούς θα απασχολεί το ερώτημα μου φαντάζομαι όμως..Γνωρίζει κανείς εταιρίες πιο συγκεκριμένα που να απασχολούν νέους απόφοιτους ηλεκτρολόγους μηχανικούς ΤΕ??βιογραφικά στέλνουμε παντού

 

να ρωτησω κατι?

 

τζοκερ παιζετε με τις σχολες? πανω κατω δε ξερετε που πατε να βγειτε απο πριν η και μεσα απο τη σχολη?

ή πατε απο περιεργια?

 

δε λεω κριση στο επαγγελμα οποτε "ενταξει" λες ενα "λαθος εποχη" πχ

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

Ε μα βοηθος θα ξεκινησει κ θα εξελιχθει?θα παει διευθυντης κατευθειαν?ΕΓω παρακαλαω για βοηθος ηλεκτρολογου 

Παρακαλάς βοηθός ηλεκτρλόγου γιατι δέν έχεις ξαναπάει.

Εγώ δουλευα βοηθός ηλεκτρολόγου και πρίν το τει.

Γιαυτό έθεσα το ερώτημα , με το πτυχείο μας καμια καλύτερη προοπτικη απο αυτη..Αν ήταν έτσι ας τελειωναμε επαλ σε 2χρονια

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε παντού εννοούμε σε ότι αφορά το κομμάτι της Ηλεκτρολογίας.Συγκεκριμένα από βοηθός ηλεκτρολόγου μέχρι ΔΕΗ,ΔΕΔΔΗΕ,ΟΤΕ,Εργοστάσια,Βιομηχανίες κτλ κτλ. Μιλάμε πάντα για εσωτερικό.(Εξωτερικό δεν έχουν όλοι ούτε την οικονομική δυνατότητα ή ότι άλλο χρειάζεται κτλ.). Όσον αφορά την κρίση, η αρχή είναι το δύσκολο, όπως κ εγώ, δεν σε παίρνει κανένας κ πουθενά χωρις προυπηρεσία.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.