Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αστεία - Ανέκδοτα (σχετικά και μη...)


iovo

Recommended Posts

Ενα σπερματοζωαριο χαμενο ψαχνει απο εδω, ψαχνει απο 'κει, δεν βρισκει το δρομο του με τιποτα. σε καποια φαση βλεπει ενα αλλο, το σταματαει κ το ρωταει:

 

-Ρε φιλαρακι, εχω χαθει, ξερεις προς τα που παμε?

-Ασε ρε φιλε, του λεει ο αλλος, κ εγω απο λαρυγγι ερχομαι

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είναι αστείο ...

 

ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

 

Το νέο απλοποιημένο έντυπο της φορολογικής δήλωσης για ελεύθερους επαγγελματίες και ατομικές επιχειρήσεις.

post-68089-0-84291700-1348922674_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είναι αστείο ...

 

ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ

 

Το νέο απλοποιημένο έντυπο της φορολογικής δήλωσης για ελεύθερους επαγγελματίες και ατομικές επιχειρήσεις.

χαχαχαχ

 

Μπορείς να το ανεβάσεις σε μορφή εικόνας για να το προωθήσω καταλλήλως?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα διεθνή διαγωνισμό μυστικών υπηρεσιών, στην τελική φάση προκρίνονται η CIA της Αμερικής, η MI6 της Αγγλίας και η ελληνική ΕΥΠ.

 

Φτάνει λοιπόν η ώρα της δοκιμασίας που θα κρίνει τον τελικό νικητή.

 

Η επιτροπή εκφωνεί την αποστολή:

 

- Έχουμε αφήσει ένα κουνέλι στην δασική έκταση που βλέπετε μπροστά σας. Η υπηρεσία που θα ανακαλύψει και θα συλλάβει πιό γρήγορα το κουνέλι, θα είναι η νικήτρια.

 

Ξεκινά η CIA, ψάχνει μεθοδικά όλο το δάσος, χτενίζει κάθε πιθανή κρυψώνα και μετά από τρεις ημέρες όλα τα στοιχεία της δείχνουν ότι: κουνέλι στο δάσος δεν υπάρχει!

 

Σειρά έχει τώρα η MI6. Ξεκινά την έρευνα με ειδικούς θερμικούς ανιχνευτές προηγμένης τεχνολογίας, στοιχεία και πληροφορίες από κατασκοπευτικούς δορυφόρους, τοποθετεί κάμερες, μικρόφωνα, παγίδες αλλά μετά από πέντε ημέρες κι αυτή τίποτα. Γυρνά στην επιτροπή παραδίδοντας το πόρισμα: Το ύποπτο κουνέλι δεν βρέθηκε, οι τηλεφωνικές του κλήσεις δεν κατέστη δυνατόν να υποκλαπούν. Προτείνεται η ολοσχερής καταστροφή του δάσους με ψεκασμό βενζίνης και φωτιά.

 

Τέλος η ώρα της ΕΥΠ. Οι πράκτορες εφορμούν στο δάσος. Δεν περνά μία ώρα και εμφανίζονται κρατώντας καταχτυπημένη και αλυσοδεμένη μια αρκούδα. Με το που την φέρνουν μπροστά στην επιτροπή, η αρκούδα πέφτει γονατιστή και φωνάζει:

 

- Όχι άλλο ξύλο, όχι άλλο ξύλο... ομολογώώώ. Ναι!!! Εγώ είμαι το κουνέλι...!

Link to comment
Share on other sites

Το ζεύγος είναι παντρεμένο 50 χρόνια. Μια μέρα στο τραπέζι του πρωινού λέει η γιαγιά :

- Σκέψου αγάπη μου, πριν 50 χρόνια καθόμασταν σ αυτό το τραπέζι μαζί.

- Το ξέρω, απαντάει ο γέρος. Πριν 50 χρόνια καθόμασταν εδώ ολόγυμνοι σαν πιτσουνάκια και απολαμβάναμε το πρωινό μας.

- Ας ξαναζήσουμε αγάπη μου εκείνα τα όμορφα χρόνια, πρότεινε η γριά.

Έτσι κι έγινε. Έβγαλαν και οι δύο τα ρούχα τους και κάθισαν ξανά.

- Ξέρεις αγάπη μου, είπε η γριά γεμάτη ενθουσιασμό, οι ρώγες μου είναι τόσο καυτές για σένα όσο ήταν και πριν από 50 χρόνια.

- Δεν εκπλήσσομαι, λέει ο γέρος, Αφού η μία είναι μέσα στο τσάι και η άλλη μέσα στην ομελέτα!

 

 

 

Εδώ που σε ενα κόσμο, ο Αντώνης Σαμαράς ειναι πρωθυπουργός ο Αλεξης Τσιπρας αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης ο Αιμιλιος Λιατσος διευθυντης της ΕΡΤ, το βιβλιο της Αποκαλυψης του Ιωαννη , ώρες ώρες φαίνεται σαν ένα αισιόδοξο κείμενο.

 

 

 

Ένας κύριος μπαίνει σε ένα μπακάλικο και ζητά δύο κονσέρβες φαί για σκύλο...

- Συγνώμη, του λέει ο ηλίθιος υπάλληλος, αλλά πριν σας πουλήσω σκυλοτροφή, πρέπει να βεβαιωθώ ότι έχετε σκύλο...

Πάει ο κύριος σπίτι του, βάζει στο αυτοκίνητο τον σκύλο του και γυρίζει στο μπακάλικο.

- Ευχαριστώ πολύ, λέει ο υπάλληλος και του δίνει δύο κονσέρβες σκυλοτροφή.

Την άλλη μέρα, ξαναπάει στο μπακάλικο και ζητά δύο κονσέρβες φαί για γάτες...

- Συγνώμη, του λέει ο ηλίθιος υπάλληλος, αλλά πριν σας πουλήσω γατοτροφή, πρέπει να βεβαιωθώ ότι έχετε γάτα...

Πάει ο κύριος σπίτι του, μες τα νεύρα, βάζει στο αυτοκίνητο τον γάτο του και γυρίζει στο μπακάλικο.

- Ευχαριστώ πολύ, λέει ο υπάλληλος και του δίνει δύο κονσέρβες γατοτροφή...

Την άλλη μέρα, πηγαίνει πάλι ο κύριος στο ίδιο μπακάλικο κρατώντας ένα κουτί γεμάτο τρύπες...

- Τι είναι αυτό; ρωτά ο υπάλληλος.

- Βάλε το δάκτυλο μέσα, λέει ο κύριος.

- Μα...

- Β Α Λ Τ Ο...

Βάζει σιγά-σιγά το δάκτυλο μέσα ο υπάλληλος.

- Βγάλτο έξω και πες μου με τι μοιάζει, λέει ο κύριος.

- Σ Κ @ @ Α Ε Ι Ν Α Ι !!!!! Φωνάζει ο υπάλληλος !

- Ακριβώς, λέει ο κύριος! Μπορώ να έχω τώρα δύο ρολά χαρτί τουαλέτας;

 

 

 

 

 

Ένας νέος ρώτησε μια κοπέλα, στην βιβλιοθήκη:

"Σε πειράζει να κάθομαι δίπλα σου";

 

Το κορίτσι απάντησε με δυνατή φωνή:

"ΔΕΝ ΘΕΛΩ να περάσω τη νύχτα ΜΕ ΕΣΕΝΑΑΑ…! ".

 

Όλοι όσοι ήταν στην βιβλιοθήκη, άρχισαν να κοιτάζουν τον τύπο,

που ήταν σε δύσκολη θέση. Μετά από λίγα λεπτά,

η κοπέλα πήγε αθόρυβα στο τραπέζι του νέου και του είπε:

"Εγώ σπουδάζω ψυχολογία και ξέρω ένας άντρας τι σκέφτεται,

υποθέτω ότι αισθάνθηκες άσχημα, έτσι δεν είναι;"

 

Ο τύπος απάντησε με δυνατή φωνή:

"2000 ΔΟΛΛΑΡΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ???, Μα είναι πάρα πολλά!"

 

και ... όλοι οι άνθρωποι στην βιβλιοθήκη κοίταζαν την κοπέλα που ήταν

σε κατάσταση σοκ και ο τύπος ψιθύρισε στ 'αυτιά της:

"
Έχω σπουδάσει Νομική
και ξέρω πώς να κάνω

κάποιον να αισθάνεται ένοχος"…!

Link to comment
Share on other sites

Περίπου πριν 2 εβδομάδες έμεινα σε ένα ξενοδοχεία κατά τη διάρκεια ενός επαγγελματικού ταξιδιού και αισθανόμουν λιγάκι μόνη με ένα αίσθημα ελευθερίας που ποτέ δεν είχα ξανααισθανθεί αποφάσισα να τηλεφωνήσω σε μια από αυτές τις "εταιρείες συνοδών" για τις οποίες δίνονται πληροφορίες στην έξοδο αεροδρομίων, κυρίως για άνδρες.

 

Παρόλα αυτά, ανάμεσα στα χαρτιά που είχα βρήκα ένα το οποίο προσέφερε μια υπηρεσία κυρίως ανδρική και συγκεκριμένα μου έκανε εντύπωση ένας ο οποίος ονομαζόταν Φερότικο.

 

Αφού ανέλυσα με προσοχή την φωτογραφία, αποφάσισα να του τηλεφωνήσω... Γαμώτο.

 

Με τη μπροσούρα στα χέρια μου - που έτρεμαν και ίδρωναν από την προοπτική, σήκωσα το τηλέφωνο και σχημάτισα τον αριθμό που υποδείκνυε το διαφημιστικό.

 

- Γεια! απάντησε ένας άντρας με αισθησιακή φωνή.

 

- Γεια! Βλέπω ότι γνωρίζεις από μασάζ και η αλήθεια είναι ότι χρειάζομαι να έρθεις στο δωμάτιό μου και να μου δώσεις ένα επείγον... όχι, περίμενε, στη πραγματικότητα αυτό που θέλω είναι σεξ! Έχω όρεξη να ζήσω άγριο σεξ μεγάλης διάρκειας αλλά τώρα!!!

 

Μιλάω σοβαρά, επιθυμώ να διαρκέσει όλη την νύχτα και είμαι διατεθειμένη να συμμετάσχω σε διάφορα και μη παραδοσιακά πράγματα. Αν αυτό μπορεί να πει άντρας, εγώ θέλω να το κάνω!

 

Φέρε μαζί σου όλων των ειδών τα εργαλεία, αξεσουάρ και παιχνίδια για να σιγουρευτείς ότι θα με κρατήσουν ξύπνια όόόόόλη την νύχτα...! Θέλω να με ακινητοποιήσεις και να μου γεμίσεις το σώμα με ότι θέλεις και μετά να καθαρίσουμε ο ένας τον άλλο.. με τη γλώσσα ή με ότι εσύ θέλεις.

 

Πώς σου φαίνεται....;

 

- Λοιπόν, πραγματικά ακούγεται φανταστικό... Αλλά, κυρία μου, για να κάνετε εξωτερικές κλήσεις πρώτα πρέπει να πληκτρολογήσετε το 9!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.videoman.gr/27009

 

Aπιστευτη η τελευτaιa aτaκa!! χaχaχaχa

 

"Δυσκολο πολυ δυσκολο, δεν πηγες κ γυμνaσιο" χaχaχaχaχaχaχaχaχaχaχaχaχ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.