Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αστεία - Ανέκδοτα (σχετικά και μη...)


iovo

Recommended Posts

ρε γαμώτο γυρίζεις βίντεο που θα το δουν αρκετοί αφού έπαιξε και στο ΜΕΓΑ , που το είδα εγώ , ... πάρε ένα σχέδιο με ξυλότυπο στα χέρια σου , έτσι για τα μάτια του κόσμου , να φανεί ότι κάτι ελέγχεις ....

Link to comment
Share on other sites

Γιατι σχολιαζετε? Αφου η κοπελα τους ρώτησε κ απαντησαν ολα οκ. Αν την πληρωνουν ενα πιατο φακες (οπως σε ολα τα εργοταξια πινεζα), τοτε ηδη εκανε παραπανω απ οσα πληρωνεται. Στην τελικη η κοπελα μπορει να ανηκει στο τμημα περιβαλλοντος κ οχι στο τμημα κατασκευης. Ή ακομη μπορει το τσεκλιστ του κιου σι να μην προβλεπει καταμετρηση οπλισμου, ή να προβλεπει δειγματοληπτικα καθε εκατό σκυροδετησεις. Ή τελος μπορει το στηθαιο αυτο να επαναλαμβανεται ενα εκατομμυριο φορες, οποτε μετα το δευτερο να κανεις οφθαλμοστατικη παραλαβη.

 

Κανα καινούριο αστειο ή ανεκδοτο θα γραψει κανενας ή θα μου τρωτε τα ντατα με τα σχολια?

Edited by [email protected]
Link to comment
Share on other sites

"Το τρυπανι, που τρυπαει, να βρει σταθερο εδαφος..."

 

 

 makita!!!!!!

 

"Να αυξησουμε τις πασσαλομπιξεις, να αυξησουμε την εδραση του εδαφους..."

 

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρκεί που είναι ωραία γκόμενα..Ε δεν είναι όλοι για όλα. Αυτή έχει ομορφιά, κάθεται και ασχολείται με τα χώματα...Χαραμίζεται

Link to comment
Share on other sites

Οκ, Ικαρε.

 

Ασε, ειχα συνεργατη κοπελα....(ελπιζω να μη μας διαβαζει..)

Λογω εμφανισης ολοι χαζευαν...

Αλλα στην οικοδομη με το 15ποντο και στα 100μ απο τα χωματα..... δε  γινεται...

 

Αν ειναι ωραια, ας μην ανοιγει το στομα της, να μην βγαινει στα καναλια και να παει να κανει μοντελινκ...

Ας αφησει το μηχανηλικι..

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

νταξει ρε παιδιά, πως κάνετε έτσι, από κάπου πρέπει να ξεκινήσεις  αυτή διάλεξε τα εργοτάξια. Πάντως κ εγω θα ήθελα να με επιβλέπει εν ωρα εργασίας μια ωραία γκόμενα μηχανικός

Link to comment
Share on other sites

Καλά… φέρε εσύ ένα καλό πολυώροφο να φτιάξουμε και θα σου φέρω εγώ συνεργεία σαν αυτά….

 

orig_C_2_fotogallery_1001003_listaorizzontale_foto0_fotoorizzontale.jpg attractive-young-women-construction-site-beautiful-sexy-worker-hard-hat-battery-drill-level-43740656.jpg

 

(χρέωση αυξημένη για λόγους επισταμένης επίβλεψης)

 

 

Link to comment
Share on other sites

E δεν ήταν και θεά , μια ωραία κοπέλα ήταν Πάντως θα συμφωνήσω ότι είναι θετικό να έχεις δίπλα σου όμορφες παρουσίες , γεμίζεις θετική ενέργεια ....

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε έρθει μία φορά στην οικοδομή μια νέα ωραία και με μίνι και είπε ότι ήταν μεσίτης και ήθελε να δει τα σπίτια . 

 

Ανεβήκαμε από την σκάλα 5 ορόφους , τα είδε , την είδαμε και όλοι εμείς καμιά 20αριά άτομα και ευτυχώς που δεν είχαμε ατύχημα .

 

Η δεύτερη φορά ήταν που sugar daddy έφερε sugar baby να διαλέξει σπίτι ......

 

Ωραίες εποχές . Τώρα ασχολούμαστε με τις νεκροψίες και τις νεκροτομές του 4178 .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.